X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Objawy ciązy
Odpowiedz

Objawy ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pytanie do przyszłych mam....Moje objawy w obecnej ciązy były dość silne (ból piersi, silne mdłości), natomiast ostatnio zależaly (ból piersi praktycznie zanikł) Jestem obecnie ok 8-9 tyg ciazy i jestm po poronieniu zatrzymanym (w tej ciązy Objawo ciazy bylo 0). Chciałam tylko wiedzieć, że pomino np, iż objawy Wam zelzały z dzieckiem było oki? Wizyte mam dopiero 14 lutego i bardzo sie niepokoję...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciąży miałam straszne nudności i wymioty- przez 7 miesiecy! i objawy były szybciutko. Teraz jestem w drugiej ciazy w 10 tygodniu i objawow praktycznie brak. Moze przez tydzien czasu mialam mdłosci idwa razy wymiotowałam. No i fakt do tej pory nie moge dotknac piersi, tak bola. Mysle ze kazda z nas jest inna i inaczej to wszystko przechodzi. Ja sie naczytalam ze jesli nie ma mdlosci i wymiotow w ciazy to urodze chore dziecko bo wymioty i nudnosci sygnalizauja ze dziecko sie prawidlowo rozwija. powiedzialam to swojej ginekolog to mnie zbeształa z góry na dól. mysle ze nie ma czym sie przejmowac, a termin wizyty masz szybciutko

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ