X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Luteina a poronienie
Odpowiedz

Luteina a poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z was zdarzyło się, że mimo brania luteiny ciąża się nie utrzymała?

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pomimo brania duphastonu nie udało się dwa razy

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Czy którejś z was zdarzyło się, że mimo brania luteiny ciąża się nie utrzymała?

    Mavis kojarzę Cię z listopadowego testowania i Twój pozytywny test z toalety w galerii :)
    w którym tygodniu teraz jesteś? luteina na tak późnym etapie ciazy już mało co pomaga, bo progesteron produkuje łożysko. ja biorę luteinę i duphaston od początku ciazy, ale za jakieś 3 tyg już będę odstawiać.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 21 tydzień i z moim maluszkiem wszyatko w porządku, ale szwagierka jest we wczesnej ciąży i nie jest dobrze mimo tego że bierze luteine, bardzo się boi...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Czy którejś z was zdarzyło się, że mimo brania luteiny ciąża się nie utrzymała?

    Niestety brałam 200mg luteiny dopochwowo i nie pomogło :/

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula na miejscu Twojej szwagierki zrobiłabym bardzo szybko badanie poziomu progesteronu we krwi tak aby w razie czego zwiększyć dawkę luteiny. Szczególnie na początku ciąży jest niezmiernie ważne aby kontrolować poziom progesteronu. Mi takie kontrole uratowały ciążę. W razie pytań pisz. Pomogę jak potrafię najlepiej.

    relghdgenv7rm5nv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ