X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak na macicy a ciaza
Odpowiedz

Krwiak na macicy a ciaza

Oceń ten wątek:
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a boli was czasem podbrzusze jak na okres? Mnie tak raz na tydzień pobolewa i akurat dziś jest ten dzień :/

    dżoana90 lubi tę wiadomość

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mnie tak od tygodnia od czasu do czasu pobolewa, i plecy na wysokości nerek... U mnie dziś 11 tc1d i tak sobie myślę, że do tej pory maleństwo rosło powoli... a teraz już szybciej i to od tego, że rośnie tak pobolewa. Takie moje proste myślenie i tłumaczenie... czasem zakuje z lewej lub prawej strony ale to już bardziej boli.

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 13 maja 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wcześniej pobolewal i też czulam takie klucie, teraz już nie. Macica się rozciąga, więc po części stąd ten ból. Na jednej z pierwszych wizyt w ciazy u lekarza,jak powiedziałam o takich dolegliwościach, to powiedział że musi pobolewac, ciągnąć, kluc bo to dobry znak...źle jakby były skurcze.

  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 14 maja 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brama, ja w pierwszej ciąży miałam krwiaka. Zaczęło się od plamienia w 11 tc. Przez jakiś czas musiałam się oszczędzać, ale nawet nie musiałam lezec. A ok. 18tc już nie było po nim śladu

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 16 maja 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula ty dziś wizyta ? Daj znać co i jak :)

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie wszytko jasne. :) Jestem bardzo szczęśliwa... Pan doktor nie znalazł krwiaka. :) :) :) maleństwo rozwija się prawidłowo i pierwszy raz słyszałam bicie serduszka, przeżycie wspaniałe. Dzidziolek machał rączką. Jedyne zlecenie to nadal przyjmować duphaston do czasu gdy nie wykształtuje się łożysko tj. 16 td.

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jula 87,
    Bardzo się cieszę! To super wiadomość!

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 16 maja 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki, musi być dobrze! Dajcie znać jak u Was!

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamelia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Życzę Ci dziś samych dobrych wieści od lekarza. Czekam na dobre wieści :)

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana !!!!
    I mam dobre wieści ! Poszłam w końcu do tego nowego gina i tak dokładnie mnie zbadał nawet szyjkę usg bo w poprzedniej ciazy mi się skracała i wszystko jest ok.
    Krwiaka nie ma. 1:0 dla mnie.
    Takze idzie z dziadem wygrać :D
    Mogę świętować urodziny :D

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUPER!!!! :)
    Kolejna dobrze zakończona historia z krwiakiem...

  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj zdiagnozowano krwiaka 42 x 10 mm po 24-godzinnym krwotoku. Z maluszkiem wszystko ok. Mam lezec i brac 2x luteine i 2 x duphaston. To 13t4d.

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 24 maja 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1802,
    Ja leze od 5 kwietnia. Na ostatniej wizycie okazało się, że krwiak trochę się zmniejszyl. Musimy być dobre myśli.
    Ja do tego mam jeszcze kosmowke centralnie przodująca.

  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżeć to ja leże i od 1 kwietnia bo wcześniej mialam plamienia i mniejsze krwiaki ale takiego krwotoku jak wczoraj to w życiu nie mialam. 3 paczki podpasek szpalnych poszly w jeden dzien. Nikomu tego nie zycze! Lekarka na usg straszyla, ze to nie koniec krwawien ale od rana jest cisza. Kazda wizyta w toalecie mnie przeraza. U Ciebie mam nadzieje az tylu atrakcji nie ma? :)

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam 4 kwietnia późnym wieczorem krwawienia.. ale od rana (jeden dzien) już lekkie plamienie było i koniec. Do dziś nie mialam plamien, ani nic. Teraz od kilku dni, co jakis czas, pobolewa mnie brzuch jak na okres.. po szpitalu krwiak na wizycie się zmniejszyl, po dwóch tygodniach się powiększył, teraz po trzech tyg znów jest trochę mniejszy..
    Wypuścili Cie ze szpitala?
    Tak się zastanawiam się skąd te dziady się biorą...i ze nie ma na nie lekarstwa.. ale zobacz ile historii kończyło się dobrze mi u nas też tak będzie. To już taki etap ciazy że coraz większe są szanse.
    Ja mam termin na 29 listopada, a Ty?

  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 25 maja 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas leże w szpitalu. Boje sie isc do domu :o kazda wizyta w toalecie to dla mnie stres. Mi początkowo wyznaczyli termin 27 listopada, później 1 grudnia, a aktualnie ma być 26 listopad. Dziecko rośnie jak mu sie podoba i lekarze co chwile zmieniaja zdanie co do terminu :p ale kręcę się wokół Twojego terminu wiec jedziemy na tym samym wózku :)

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 25 maja 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej lez sobie w szpitalu, zawsze to komfort psychiczny, że na czas zareagują.jak się dziś czujesz? Dziś cisza?

  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byla cisza od rana ale jak poszlam kolo 14 do toalety to znowu polecialo ciurkiem. Żywa krew. Chwilowy epizod i znowu wrocilo do brazowej starej, podpaski czyste. Ja nie rozumiem. Mam lezec i czekac az sie krwiak wchlonie a jak krwawie to pielegniarki mowia ze krwiak sie oczyszcza. To znaczy ze dobrze, ze krwawie? Bo juz glupieje od tych informacji sprzecznych. A jak u Ciebie?

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U niektórych osób krwiak oczyszcza się na zewnątrz a u innych się wchłania.
    Być może twój krwiak należy właśnie do tych oczyszczających się na zewnątrz.
    Póki co to nie pozostaje ci nic innego jak leżeć i brać leki.
    Ja też miałam epizod z mocnym krwawieniem ale jednodniowym. Krwiak 4cm. Wchłaniał się ponad miesiąc gdzie pod koniec wydalił się w postaci brązowych małych skrzepkow.

  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te skrzepki swoją drogą to tez mnie przerazaja. Nie wiem czy to skrzepy czy strzępki, milion mysli na minute. Jestem tak zestresowana jak mam isc do wc, ze najchetniej nie pilabym wcale. :o

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ