X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak na macicy a ciaza
Odpowiedz

Krwiak na macicy a ciaza

Oceń ten wątek:
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jak tam samopoczucie?
    Ja się czuję dobrze a dzisiaj dostałam takiego plamienia na brązowo taka maź. Ale to chyba dobrze? Może resztki krwiaka się wydalają ;)
    Oby. Dowiem się za 2tyg na wizycie u nowego lekarza.

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 6 maja 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Jamelia ja też plamię już z tydzień, ale u mnie to plamienie jest bardzo skąpe i w kolorze toffi. Też czekam na wizytę z niecierpliwością, ale jeszcze 10 dni! Czuję się bardzo dobrze... Mam nadzieję, że po wizycie odetchnę i moje życie wróci w pełni do normy. Nie ukrywam, plackiem nie leżę. Ale wszystko robię w żółwim tempie. Bardzo ostrożnie.

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 6 maja 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo nie leżę plackiem a dziś synkowi odprawialiśmy urodziny i trochę pochodziłam i odczuwam teraz lekki ból brzucha więc nospe wzielam.

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 7 maja 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Ja w sumie staram sie leżeć jak najwięcej, choć czasem tak się kręcę, że lepiej byłoby może wstać i się przejść.
    Nie mam żadnych plamień, czasem brzuch mnie pobolewa, ostatnio mialam po lewej stronie takie kłucie...
    Wizyta dopiero 18 maja, ale stresuje się, skoro ten krwiak mi się powiększył ostatnio... jakoś nie mam pozytywnego myślenia...

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj minął miesiąc od kiedy dowiedziałam się, że mam krwiaka... Zaczęło się silnym krwotokiem żywo czerwoną krwią. Po równym miesiącu dostałam obfitego brązowego plamienia, mam nadzieję, że krwiak zaczął się ewakuować. Po za plamieniem żadnych innych objawów, nic nie boli, czuję się dobrze. Za tydzień we wtorek wizyta, wierzę w dobre wieści!!! Nie ukrywam, że bardzo się wczoraj wystraszyłam i od wczoraj leże plackiem...

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula u mnie dokładnie taki sam scenariusz ! W piątek minął miesiąc od kiedy mam tego dziada i też zaczelo się od krwotoku żywo czerwona krwią a po równym miesiącu dostałam obfitych brązowych plamien.
    Wizyta 19 maja akurat w moje urodziny i mam nadzieję że dowiem się że krwiak się ewakual i to będzie dla mnie najlepszy prezent urodzinowy hehe.
    Ja wczoraj bardzo obficie po nocy zaczelam plamić taka mazią brązowa ale dzis już spokój :) biorę leki i poleguje.

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie 4 maja minął miesiąc od krwotoku... ale jak wcześniej pisałam, brak plamien. W przyszłym tygodniu wszystko się dowiemy. Dajcie znać jak po wizytach :)

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam ile taki krwiak może się opróżniać.. u mnie to trwa od piątku...

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam na forach to różnie dziewczyny pisały od kilku dni do kilku tygodni. Każdy przypadek inny. Po wczorajszym całodniowym leżingu dziś plamienie bardziej skąpe... Dziś już mniej odpoczywam. Sama nie wiem co lepsze... może jakby człowiek się, aż tak nie oszczędzał to szybciej by ten krwiak się ewakuował? 11 maja mija czas największego zagrożenia mojej ciąży... tak sobie myślę, że najgorsze już za mną... teraz musi być tylko lepiej. Marzę o normalnym wyjściu bez obaw, że może coś się wydarzyć! Chociaż teraz to już chyba do końca trauma zostanie i będę ostrożna.

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula u mnie najgorzej rano jak wstanę na siku to lecą aż takie brązowe skrzepki.
    W ciągu dnia już mniej.
    Który masz już tydzień ?
    U mnie dziś 15+1.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie krwiak wydalał się przez tydzień, najpierw zaczęło się od lekkiego plamienia, potem pojawiły się czarne skrzepy, wyglądające jak smoła. Zawsze pojawiały się po nocy, na noc musiałam zakładać podpaskę, tyle tego leciało. Ale później, w ciągu dnia już tylko drobne resztki, takie zabarwione upławy.

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarachozza u mnie dokładnie tak samo.. a dziś wstałam i podpaska o dziwo czysta może już się opróżnił. Oby ;)
    Jestem dobrej myśli póki co.

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 10 tc+5d. Przy krwiaku mojej wielkości podejrzewam, że to oczyszczanie długo potrwa... plamienia bardzo delikatne od ponad tygodnia z jednym silnym epizodem. Dziś za to odczuwam dziwne kłucie raz z lewej, raz z prawej strony brzucha na dole... jeszcze 6 dni - czekam z niecierpliwością.

  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie 13 Tc i miesiąc był spokoju. Lekarka 2 tyg temu Mówiła że krwiaka nie widzi. Prenatalne też byl y w pożądku. A dziś bach.....plamienia brazowe, całą w strachu chodzę. Lekarka kazała brać miał w i duphaston i leżeć. Jakby się pogorszyło to szpital. :( jestem załamana.....

    70b8751c77.png
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia może to jeszcze resztki tamtego krwiaka skoro brązowe plamienia?

  • jula 87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia bądź dobrych myśli i odpoczywaj! Gdzie bym nie czytała, dziewczyny piszą, że lekarze każą obawiać się żywo czerwonej krwi przy towarzyszącym silnym bólu podbrzusza. Także głowa do góry.... Musi być dobrze! A u mnie dziewczyny cisza jak makiem zasiał plamienia ustały.... czekam jeszcze dni i wizyta!!!!

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 13 maja 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula u mnie tak samo plamienia ustały.
    Daj znać jak po wizycie. Ja wizytuje w piątek i już też nie mogę się doczekać

  • justysia8512 Przyjaciółka
    Postów: 64 28

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś taki różowy sluz. A wy e w którym tc jesteście???

    70b8751c77.png
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 16tc :)

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 13 maja 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 13tc

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ