X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwawienie we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Krwawienie we wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • klaudiaxoxo Przyjaciółka
    Postów: 112 75

    Wysłany: 2 lipca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj zdarzyła mi się taka sytuacja. Jestem w 5tc po ivf fet 2 zarodkow 4dniowych. Zaczęłam palamic, zadzwoniłam do lekarza i kazał leżeć. Stwierdził, ze albo to przez Leki bo boję ich sporo, albo przez 2 zarodek (na usg był bardzo małych rozmiarów) więc mógł się sam oczyścić. Problem w tym że potem te plamienia przerodzily się w rozowe krwawienie którym towarzyszyl bol podbrzusza. W nocy wstalam do toalety i wylecial ze mnie większy skrzep. Jade dziś po południu na usg zobaczyc co się dzieje. Czy któraś miała podobna sytuację a pomimo to zaskoczyło się dobrze?

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 2 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W drugim trymestrze plamiłam i krwawiłam przez jakieś 1,5 miesiąca. Było to spowodowane infekcją bakteryjną na szyjce macicy. Na szczęście szyjka była zamknięta. 3 kuracje antybiotykowe i probiotyki dopochwowo pomogły. Ale seks uprawiałam ostatnio chyba w 20 tygodniu. Tak na wszelki wypadek...

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też potrzebuje pocieszenia ....Jestem w 6t0d i krwawie już 9 dni, badano mnie i niby wszystko ok, hcg ok 3dni temu widziałam pęcherzyk z cialkiem żółtym na usg. Szyjka zamknięta ale wg położnej (mieszkam w uk i tu bada Cię położna) krwawie z nadzerki. Nie wiem co myśleć, boję się o maleństwo, od usg to Plamienie jest jeszcze gorsze dlatego nie mogę się uspokoić. Jutro mam prywatną wizytę u pl gin i zobaczę co on na to. Widzę że były podobne przypadki do mojego, ale ja krwawie lekko codziennie już od 9 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 12:10

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 14 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update: niestety poronilam więc to Plamienie było złym znakiem... :(

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? Jestem w 6 tyg ciąży i plamienie na kolor mocno brunatny przedwczoraj byłam w szpitalu ponieważ dostałam krwawienia pęcherzyk ciążowy jest i nic narażie nie widać dostałam luteine i duphaston ale mimo to plamienie dziś wróciło mam leżeć czy to coś złego ??

    marcelcia lubi tę wiadomość

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam. Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? Jestem w 6 tyg ciąży i plamienie na kolor mocno brunatny przedwczoraj byłam w szpitalu ponieważ dostałam krwawienia pęcherzyk ciążowy jest i nic narażie nie widać dostałam luteine i duphaston ale mimo to plamienie dziś wróciło mam leżeć czy to coś złego ??
    Hej i jak sie skonczylo? Tez plamie mam nisko pecherZyk

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane- ku pokrzepieniu serc- w lutym 2018 poroniłam w 6 tc a w kwietniu byłam już w obecnej ciąży, w której w 6 tc miałam dość obfite krwawienie.. okazało się że to z krwiaka, który zniknął w 12 tc. Dzidzia jest zdrowa, nie każde krwawienie oznacza najgorsze. Pozdrawiam

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Kochane- ku pokrzepieniu serc- w lutym 2018 poroniłam w 6 tc a w kwietniu byłam już w obecnej ciąży, w której w 6 tc miałam dość obfite krwawienie.. okazało się że to z krwiaka, który zniknął w 12 tc. Dzidzia jest zdrowa, nie każde krwawienie oznacza najgorsze. Pozdrawiam

    No tak ja mam ale nisko pecherzyk :( czekam na wizyte w szpitalu znowu krwawie ciemna krwia tzn plamienia ah

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 6tc zaczęłam plamic delikatnie ktore pojawiało się co parę dni na usg nic nie było widać po dwóch tygodniach nagle dostałam dużego krowtoku na usg pokazał się krwiak przez który bardzo nisko ułożyla się kosmowka mimo różnych leków plamienie utrzymywało się do17tc wszystko skończyło się dobrze od miesiąca tule córeczkę a byłam straszona że ciążą się nie utrzyma .

    age.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ