X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kłucie w brzuchu
Odpowiedz

Kłucie w brzuchu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaMama2112 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciąży , i od kilku dni doświadczam bardzo nieprzyjemnego kłucia po lewej stronie nawet moze troche nizej jak spojenie łonowe , byłam u mojego lekarza zbadał mnie na fotelu i kazał brać nospe , wczoraj wzięłam ale nie zbyt pomogło.. może któraś z was tak miała ?? bardzo się martwię tym , i dodam ze to jest co jakiś czas takie kłucie w jednym miejscu..

  • Dakota86 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 10 lipca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam i mi lekarka powiedziała że więzadła macicy się naciągają lub jest to ból związany z jelitami, ponieważ macica się rozrasta i walczy o miejsce z jelitami. Ale wiadomo lepiej konsultować takie rzeczy ze swoim lekarzem. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucia, czasem nawet bardzo bolesne są normalne na tym etapie ciąży. Jeśli nie towarzyszą temu plamienia ani krwawienie to raczej wszystko jest w porządku. Niemniej jednak powiedz o tym lekarzowi na najbliższej wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2021, 09:22

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ