X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Karmienie noworodka
Odpowiedz

Karmienie noworodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maja123 Koleżanka
    Postów: 66 3

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę zapytać Was mamusie jak karmicie Wasze 3 miesięczne dzieciaczki Czy regularnie co 3 godz budzicie??I ile mniej więcej min ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 11:48

    Maja
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co trzy godziny w dzień. W nocy robię jedną przerwę 6 godzin. Mój synek je bardzo szybko, maksymalnie 10 minut. Na jedno karmienie jedna pierś. Rzadko życzy sobie drugą. A... i trzymiesieczne dzieciaczki to już nie są noworodki, tylko niemowlęta. Niektórzy pozwalają takim przespać całą noc.

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie synek je też bardzo szybko bo 5-10min. Ale w przeciwieństwie do Kai, w dzień co 1,5-2 h, w nocy to ma jedna dluzsza przerwę ok 3,5-4,5 h a później znow 1-2 h, karmie na żądanie . Najdłuższą przerwę mieliśmy 7h,ale to się zdarzyło ze 3-4 razy i nie budziłam

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • ksica24 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja wcale nie budzę, karmię na żądanie, jak się najada odstawiam od piersi, budzi się sam w nocy jak jest głodny

  • mamusiaaa1 Przyjaciółka
    Postów: 106 39

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie budziłam na karmienie :) Córka zaczęła przesypiać całe noce, gdy skończyła 7 tygodni, czyli ostatnie karmienie koło 20.00 i potem dopiero o 5.00, później co godzinę aż do 9.00, gdy wstawałyśmy :) Jeśli w nocy się "kręciła" (ale nie domagała się piersi, nie płakała itp), to podawałam jej smoczek Chicco Physio Soft - i spała spokojnie :) Polecam ten smoczek, bo jest delikatny i miękki (co widać na zdjęciu), że w ogóle nie zostawiał śladów na jej buźce po spaniu :)
    I myślę też, że 3 miesięcznego dziecka zupełnie nie ma potrzeby budzić w nocy. Niech sobie pośpi spokojnie - i Ty również :) Bo nie wiadomo kiedy się to odmieni :D :)
    536f16294aca98fcmed.jpg

  • Łezka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek właśnie niedawno skończył 4 miesiące i są nocki kiedy śpi 6 godzin , są i takie gdzie budzi się co 2-3 h . Absolutnie czas karmienia sam sobie ustala,jednak czasem trudne jest to jak w nocy czy po jednej drzemce on piszczy i gaduli,spać nie może a my z narzeczonym jak zombie xd

    Mój kochany aniołek
    12.10.2016 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ