X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Hipotrofia- za małe dziecko
Odpowiedz

Hipotrofia- za małe dziecko

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 września 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu dziękuję za podanie grupy na fb:)

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 września 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z moim hipciem!2200g 50cm,urodzona 06.09 przez cc.

    Ania-nowa, inessa, Xaxa, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 12 września 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa gratulacje!! Jak się czujecie? U nas dobre wiadomości, Lenka ma lepsze wyniki:))

    inessa, Justa87, ayka lubią tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cc troche ciecie mnie boli,szczegolnie jak za szybko wstane :/ a tak to zmeczona ale zakochana:)

    Ania-nowa, ayka, inessa lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 12 września 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa z jakim obwodem głowy córka się urodziła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sidney wrote:
    Ayka a możesz mi przypomnieć ile Twoja córka ważyła po porodzie a ile waży teraz i ile ma cm?
    Córeczka urodziła się z wagą 2280 g, mierzyła 46 cm, teraz ma 23 miesiące, waży 10,1 kg i mierzy 86 cm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, ogromne gratulacje! Miłości, zdrowia i szczęścia dla Twojej Kruszyny, niech się pięknie rozwija!

    inessa, Justa87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa Gratulacje :D :D :D

    ayka, Justa87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jestesmy po wizycie i jest u nas srednio :( coreczka zdrowa ale zostaje pomiarowo z tylu i to niestety juz ponad tydzien a niektore wymiary prawie 2 tyg. :( Dostalam Medargin na przyrost dziecka. Janeczka wazy 406 gram. ( z synkiem było juz na tym etapie identycznie). No ale najwazniejsze aby coreczka była zdrowa i abysmy dotrwały chociaz do poczatku grudnia :)
    No i mam od tygodnia podwyzszone cisnienie :( przez co mam w poniedzialek zglosic sie do szpitala na badania na 3-4 dni. Oj ciezko bedzie bo nie wiadomo czy maz dostanie urlop jak nie dostanie to obserwacja cisnienia w domu i badania z krwi mam zrobic. A jak wysokie cisnienie to SOR.

    Pozdrawiam kazda z całego serca i pamietam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko to obecne w 20+6 mialo 328 i w normie mowili. Nozki od ost usg dwa tyg mniejszw brzuszek tydzien glowka prawie z wiekiem ciazy i nadal gadaja ze w normie.

    Z synem na tym etapie bylo identycznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, mam nadzieję, że Malunia jeszcze odbije z wagą, ma jeszcze czas nadgonić. Mój Synek do pewnego momentu też szedł jak Córka i nagle po 32-34-tym tygodniu odbił i po porodzie ważył dobry kilogram więcej niż Córka. Zawsze jest szansa, że historia się nie powtórzy i Janeczka będzie mieć powyżej 2,5 kg. Z ciśnieniem uważaj na siebie, kontroluj i sprawdzaj. Jakby coś się działo, to natychmiast leć do szpitala. Zdrówka życzę i trzymam mocno kciuki, by wszystko się ułożyło po Twojej myśli.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 18 września 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sidney wrote:
    Justa z jakim obwodem głowy córka się urodziła?
    obwód głowy 31 cm ,klatki piersiowej 29. Co to oznacza?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 18 września 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest w dobrze. Główka jest wieksza od klatki tak ma być.

    Justa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane co tam u Was slychac jak dzieciaczki? Sle moja pamiec dla Was ❤❤❤

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 września 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej Kochane co tam u Was slychac jak dzieciaczki? Sle moja pamiec dla Was ❤❤❤
    Hej u nas dobrze tylko Lenka przeziębiona; A w poniedziałek ma kontrolę w szpitalu i martwię się, że wyniki mogą być gorsze:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu zdrowka zycze dla Lenki <3
    oraz aby wyniki mimo wszystko były ok !!!!
    Gabrys tez przeziebiony no ale zaczał sie sezon na infekcje :(
    dobrego weekendu zycze <3

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 23 września 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie wszystkiego dobrego dla Was:)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, Inessa, zdrówka dla Waszych Pociech!

    Ania-nowa, inessa lubią tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 24 września 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas walka o gramy:P wczoraj uplismy wage żeby nie jezdzic do przychodni co dwa tyg ( tyle dzieci chorych teraz) i dziś waga pozkazła mi ok 2400:) czyli od poniedziałku cos przybrała !( u poloznej wazyla ok 2180) ale wiadomo to orientacyjne jest, raczej po to zebm wiedziała ze mała cos tam ciagnie z cyca:) a karmimy się roznie bo musze mojej zlasnicy dawac z butli na początku z 20-30ml żeby spokojna była później cyc ale nadal z nakladka bo nie lapie:( a wieczorem mm zebym mogłapo spac chwile.

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zmierzyłam mojej małej główke i ma ok 33cm czyli przez 3 tyg urosła 1,5 cm, to chyba ok?
    a i dziś rano waga 2520:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 10:55

    Ania-nowa, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ