X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dziura w macicy
Odpowiedz

Dziura w macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monikaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Proszę Was o radę.
    W 2010 roku miałam cc.
    Staram się z mężem o drugie dziecko od ponad dwóch lat. Mieliśmy zrobione wszystkie badania, wszystko jest ok (badanie nasienia, hormony w różnych dniach cyklu). Hsg wskazało że jajowody są drożne. Lekarze sugerowali, że blizna jest bardzo cienka, ale będziemy to monitorować. Teraz zmieniłam lekarza i powiedział mi że mam dziurę na szwie po cc wielkości 7mm. zaproponował mi badanie HyCoSy żeby sprawdzić czy płyn z badania nie będzie przedostawał się do otrzewnej i zasugerował zszycie, po czym miałabym odczekać jeszcze rok z zajściem w ciąże. A ja już mam dosyć czekania....
    Czy miałyście podobny problem? Jak wygląda ciąża przy takiej diagnozie?

    eikthgqsxsmrzegp.png
    km5stv73onwtfvuu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybierz się do innego lekarza na potwierdzenie tej diagnozy. jak jest dziura faktycznie to pewnie trezba zszyc. Ale wybierz sie tam gdzie mają dobre usg

  • monikaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 28 września 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po hycosy. Lekarz ma jeszcze skonsultować mój wynik ale w opisie jest: widoczny ubytek o wym 14x10 mm w bliźnie po cc, mięśniówka nad ubytkiem o szerokości do 1mm. Czy któraś z Was miała podobnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 18:46

    eikthgqsxsmrzegp.png
    km5stv73onwtfvuu.png
  • Onna Ekspertka
    Postów: 242 60

    Wysłany: 29 września 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorientuj się, czy ktoś może Cię "załatać" laparoskopowo. We Wrocławiu kieruj się na dr Andrzeja Morawskiego, przyjmuje też na D. Śl.

    010ivfloqn8ak6av.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ