X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Duphaston - brak miesiączki, test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Duphaston - brak miesiączki, test negatywny a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Przekopałam cały internet w poszukiwaniu odpowiedzi lecz nic nie znalazłam

    Mieszkam za granica wiec nie mam możliwości udania się do lekarza ponieważ terminy są mega długie i lekarze mało kompetentni dlatego wierze ze ktoś mi tu pomoże.

    Robię drugie podejście z tabletkami duphaston ponieważ progesteron u mnie jest na granicy minimum i nie miałam szans na dzidzie.
    Od trzech miesięcy przyjmuje duphaston od 16-25 dnia cyklu zwie po tym w odstępie 3 dni pojawiała się miesiączki. Dziś mija tydzień jak jej nie ma. Zrobiłam test ciążowy do po południu lecz wyszedł negatywny.
    Przed planówana miesiączka byłam pewna e wdała się infekcja, delikatnie pieczenie i gesty, dużo białego śluzu. W dniu planowanej miesiączki odczuwałam silne bóle w podbrzuszu lecz nic nie wystapiło. Zaraz po tym śluz zniknął, gdzie zawsze miewałam upławy tak nagle teraz nic kompletnie nie widać.. Od kilku dni odczuwam bóle po bokach piersi. Apetytu wręcz nie miałam, za to wstręt do alkoholu. Dziś pojawiła się temperatura powyżej 37 stopni, wiczy apetyt na wszystko co pikantne i słodkie (gdzie za słodyczami nie przepadam) dziwne pieczenie i burczenie w brzuchu i do tego przed chwila zauważyłam ze z prawej piersi mleczno przezroczysta substancja się wydostaje po naciśnięciu.
    Czeste oddawanie moczu i od kilku tygodni mocz jest intensywnie żółtego koloru.
    Od ponad 5 miesięcy uprawiam sex bez zabezpieczenia nawet po kilka razy dziennie, ale szanse na zajście w ciąże były tak znikome ze aż mi się wierzyć nie chce ze to mogło by być to, i do tego ten test ciążowy negatywny..

    Proszę powiedzcie czy ktoś stosował duphaston i miał podobne objawy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2017, 20:11

    Nicolca25
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze miewam jeszcze duszności i napady gorąca, czy możliwe ze są to jakieś zaburzenia hormonalne ?

    Nicolca25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ