X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Długość szyjki macicy
Odpowiedz

Długość szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olivia1104 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 23 t.c. i na ostatnim badaniu moja Pani Ginekolog mierzyła długość szyjki macicy, która wyniosła 32 mm. Z tego co zdążyłam się zorientować jest to dość marny wynik. Czy to może to być niebezpieczne? Czy mam powody do obaw? Moja lekarka kazała jedynie "zwolnić". Dodam, że ogólnie czuje się bardzo dobrze, normalnie pracuje, chodzę do pracy na pieszo około 800 m w jedną stronę. Czy powinnam zmienić mój dotychczasowy tryb życia? :)
    Miałyście podobną sytuację?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 23:28

    Oliwia
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 3 lutego 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W skończonym 29 tyg. zaczął mnie nagle boleć brzuch po lewej stronie. Ból najsilniejszy był z rana, pewnego dnia nie mogłam się wyprostować i gin kazała jechać na ip. Położyli mnie do szpitala na obserwacje bo szyjka miała 30 mm . Na szczęście dalej się już nie skracała i nie było skurczy ale wysłali mnie na zwolnienie. Ordynator powiedział, że trzeba uważać. Dostałam do tego magnez 3x2 tabletki i kazali kontrolować. Do pracy już nie wróciłam, dużo leżałam. Bóle przeszły zupełnie.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • coffee2 Ekspertka
    Postów: 178 66

    Wysłany: 8 lutego 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ostatnim badaniu mialam 25 mm i gin powiedzial, ze jest na razie ok, bo twarda i zamknieta, a to najwazniejsze ale uwazac na siebie z pewnoscia musisz

    ug37e6yd4s1y6vkl.png

    xnw4xzkrrmel5zdk.png

    maj 2015 - aniolek Irenka (pamietam o Tobie, na zawsze w moim sercu)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ