X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje czy jest szansa na utrzymanie ciazy?
Odpowiedz

czy jest szansa na utrzymanie ciazy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • skw Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srode mialam usg. Wedlug lekarza to ok 6 tc, choc wedlug obliczen powinien byc ok 8 ale sama juz nie wiem czy podal mi wiek ciazy czy plodu. Kiedy wrocilam do domu po usg zauwazylam brazowe plamienie, lekarz powiedzial ze moze od usg (choc wydaje mi sie, ze juz dzien wczesniej mialam leciutkie rozowawe plamienie ale moge sie mylic). Wczoraj to samo, dzis rano juz krew. Co prawda nie 'leje sie po nogach' ale jest. Bylam w szpitalu, zrobili usg, embrionik byl. Wyslali mnie do domu zeby 'czekac i zobaczyc'. Mieszkam w Holandii, tu nie przepisuje sie lekow na podtrzymanie ciazy bo co ma byc to bedzie. Wrocilam do domu, leze i jakby troche sie uspokoilo, ale za kazdym razem jak ide do toalety to widze te brazowe plamy, skrzepy, nitki, sama nie wiem jak to opisac. Jutro jade do polskiego ginekologa, ktory szczesliwie w ten weekend bedzie w Holandii. Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i udalo sie donosic ciaze? Oczywiscie z gory zakladam najgorsze, choc staram sie miec nadzieje. Podzielcie sie prosze swoimi doswiadczeniami :(.

    18.12.16 - Aniołek (*) 6tc :(
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym przypadku jesyna rada to.lezec i lezec. Plamienia, krwawienia moga miec rozna przyczyne. Moze masz krwiaka malegoni on sie oczyszcza. Moze jutro uda sie cos wiecej ustalic. Zycze szczesliwych wiadomosci.

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • skw Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nie udalo sie :(. Strasznie mi zle.

    18.12.16 - Aniołek (*) 6tc :(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuję. Na pocieszenie napiszę że miałam raz puste jajo i wywoływane poronienie i łyżeczkowanie, później drugie poronienie a dodatkowo wiele razy ciąże biochemiczną. Teraz czekamy na dziecko. Zawsze jest nadzieja, nie poddawaj się.

    f08af289ff.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ