X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czekanie na poronienie
Odpowiedz

Czekanie na poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciała bym się dowiedzieć czy któraś z was była w takiej sytuacji że czekała na samoistnie poronienie lekarz w 8 tyg stwierdził że to ciąża bezzarodkowa i kazał czekać na samoistnie poronienie powiedział że to będzie lepsze dla mnie niż lyzeczkowanie ponieważ już raz je miałam.czekam już 2 tyg i nic się nie dzieje Strasznie się boję bo nie wiem jak to Będzie wyglądało...

    malinka26
  • Aleks9 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej malinka26, ja właśnie czekam na poronienie samoistne po wczorajszej diagnozie.
    Też się boję i mam nadzieję,że nie potrwa to zbyt długo. Mi moja ginekolog powiedziała abym czekała max 10 dni a jeśli się nie ruszy nic to do szpitala. Podobno póki nie ma gorączki i jakichś niepokojącyh bóli to jest okej, ale lepiej nie czekać długo.

    oar83e3kuvvfsi35.png
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał czekać do 3tyg jak po tym czasie nic sie nie bedzie dzialo mam sie z nim kontaktowac ale juz 2tyg czekam nie plamię,brzuch pobolewa mnie bardzo sporadycznie chyba w tym tygodniu do niego zadzwonie zapytac czy nic mi nie grozi jak bede tak dlugo czekala.Wykańcza to psychicznie...

    malinka26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja to przeszlam w sierpniu. Nie bojcie sie... Zaczniecie krwawic, nie bedzie bardziej bolalo od okresu, ale krwi moze byc wiecej.

    Macie dobrych lekarzy, ze chca Wam oszczedzic zabiegu.

    Wiem jakie to trudne... Trzymajcie sie dzielnie !!!

    agjot1979 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jest kilka sposobow na przyspieszenie...

    Ostre treningi - polecam chodakowska. Mega gorace prysznice, ale takie na maksa. Robienie brzuszkow, ile sie da.

    Mi sie udalo poronic po 7 dniach.

    O92 lubi tę wiadomość

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ponownie ja minęły już ponad 2 tyg nie długo będą 3 a nic się jeszcze nie dzieje Strasznie się boję że będę musiała jednak trafić do szpitala czy któraś z was czekała tak długo?

    malinka26
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny. W zeszlym roku rowniez stracilam dzieciatko. Moje poronienie samoistne zaczelo sie 3 dni po stwierdzeniu, ze akcja serca ustala. Generalnie oprocz opcji oczekiwania na poronienie w domu a zabiegiem lyzeczkowania jest jeszcze mozliwosc przyjecia lekow przyspieszajacych poronienie. Takie jakby "naturalne" poronienie wspomagane farmakologicznie.
    Malinko26 nie boj sie isc do szpitala, spytaj o te wspomagacze.

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny długo nie mogłam trafić na podobny wątek. Bałam się, że tylko mnie spotkało oczekiwanie na poronienie w domu.To takie przytłaczające uczucie. Póki co mam jeszcze kilka dni wolnego, ale obawiam się jak długo mogę czekać na krwawienie. W miniony poniedziałek miałam krwawienia i moje przeczucia mówiły mi, że to koniec, ale niestety miałam niekompetentną ginekolog, która zapisała mi leki na podtrzymanie ciąży, bez analizy wyników betaHCG. Dziś jestem pewna, że przeczucia się potwierdziły. Czeka mnie jeszcze zastrzyk z immunoglobuliny. Tak chciałabym mieć to już za sobą :( Pozdrawiam ciepło wszystkie mamy aniołków!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2016, 15:47

    kasia88 lubi tę wiadomość

  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny po ponad 3 tygodniach czekania na poronienie zaczęło się od 3 dni boli strasznie mnie brzuch i mam skurcze wczoraj wyleciala znaczna ilość skrzepów,a dzisiaj rano nie wiem co to bylo ale cos ogromnego mam nadzieje ze to juz koncowka bo bol jest niesamowity. :(

    malinka26
  • vvena Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też czekam. Diagnoza puste jajo płodowe. To moja pierwsza ciążą wiec tym bardziej mi ciężko. W poniedziałek termin zabiegu, ale czuje ze zacznie się wcześniej. Sytuacja jest dla mnie tak.stresująca ze naprawdę wolałabym żeby było już po wszystkim...

  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vvena, ja to tez przeżyłam w 2014, tez pierwsza i tez puste jajo...Teraz jestem w 8 miesiącu, to tak na pocieszenie :) czy na pewno musisz mieć zabieg, lekarz rekomendował?

    relganliumoc9u3n.png
  • Antek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ja również czekam na samoistne poronienie trochę się tego boje od soboty lekarka kazala odstawic mi leki,ponieważ moja ciąża źle rokowala bardzo niski przyrost bhcg.Dzisiaj jest wtorek i nic się nie dzieje kontrolnie zrobilam bhcg które urosło obawiam się ,że to trochę potrwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 23:02

  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Antek, dobrze jest być pod kontrola lekarza w trakcie czekania. W którym jesteś tyg? Brałaś dupihastonemduphaston/luteinę? U mnie przedłużyło to czas oczekiwania...

    relganliumoc9u3n.png
  • Antek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj 14.06 miałam criotranfer 3 dniowych zarodków ale niestety bhcg słabo przyrastała wiec moja lekarka stwierdziła że będzie lepiej jak odstawie w sobote(2 lipca)leki 2×duphaston, 3×luteina dop. 3× estrofem 1× metypred który odstawiam stopniowo wczoraj kontrolnie zrobilam bhcg i niestety urosło 104,1 a było 30.06 54.71 nic mnie boli poza psychiką do piątku jak nic się nie ruszy to mam dostać skierowanie do szpitala tego najbardziej się boje bo mam złe doświadczenia z pobytem w szpitalu bo w maju z powodu hiperstymulacji leżałam 14 dni :( Na usg nie widać nawet pęcherzyka duże prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej jestem w 5 tyg .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 21:45

  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, to masz bardziej skomplikowana sytuacje, jeśli ciąża pozamaciczna to bardzo współczuje :( chyba w takim wypadku raczej nie da rady z samoistnym poronieniem. 3mam kciuki za Ciebie.

    Antek lubi tę wiadomość

    relganliumoc9u3n.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pisze tu aby się z wami podzielić moimi doświadczeniami. Też ja jestem po poronieniu. Mieszkam za granicą i mi dali wybór
    Czekać na samoistne, tabletki, zabieg. Wybrałam to drugie. Po drugiej dawce cytotecu poszło. Nie bójcie się pytać o tabletki. One pomagają rozkręcić sprawę. Czasem trzeba iść na zabieg ale nie zawsze. Co naturalne oczyszczenie to naturalne. Szczerze Niewyobrażam sobie czekać 3tyg na samoistne poronienie. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 13:09

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Antek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 lipca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie się właśnie zaczęło bhcg spadło zaczynam plamić jutro mam kontrolę u lekarza :(

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 10 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny :(
    Ja przeszlam to w zeszlym roku niestety nie udalo mi sie poronic samoistnie... Po stymulacji w klinice leczenia niepłodności udalo.mi sie po 2 latach walki zajsc i niestety w skonczonym 8tc lekarz kazal.odstawic leki i czekac az samo sie zacznie a po tygodniu przyjsc zrobic kontrolne hcg... ku zdziwoeniu hcg przyrastalo caly czas ale na usg nadal sam pecherzyk... wiec podejrzenie pozamacicznej... jeszcze jedna kontrola hcg znow wyzsze... tak wiec od razu skierowanie do kliniki na zabieg... tam najpierw konsultacja obrazu usg taki sam a jcg znow wyzsze... skonczylo sie na lyzeczkowaniu na szczescie bez laparoskopii bo hcg zaczelo po zabiegu spadac...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam się w podobnej sytuacji.
    W 5t6d ciąży lekarz stwierdził pusty pęcherzyk (11.01), ale kazał czekać, bo mówi, że różne sytuacje się zdarzają. W środę 25.01., czyli w 7t6d okazało się, że nadal pusty.
    Lekarz stwierdził, że jeżeli do środy (01.02) nic się nie będzie działo, a będzie to de facto 8t6d, to nie ma na co czekać i należy przeprowadzić łyżeczkowanie.
    Ogromnie się tego boję i bardzo chciałabym uniknąć łyżeczkowania.

    Robiłam także betę i 26.01 wynosiła 1599mlU, natomiast wczoraj już 1369mlu, czyli zaczyna spadać.

    Czy skoro zaczyna spadać to mogę poczekać jeszcze z tydzień, półtora na samoistne, czy już nie ma sensu? ;(

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa razy przeszłam poronienie... pierwsze przyszło samo, z zaskoczenia, na drugie czekaliśmy z moją gin. Poronilam tydzień od odstawienia duphastonu (tj tydzień po wizycie na której się dowiedziałam że nic z tego nie będzie). Kuzka, jak pęcherzyk jest pusty i beta spada to pewnie wystarcza tabletki poronne- u mnie wystarczyły. Trzymaj się i nie poddawaj!!!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ