X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uzywalam diagnostic bo taki dostalam od diabetolog, mi rowniez zawyzal, zostalam na contour plus one i teraz mam wszystko w normie:)

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami wrote:
    Tez uzywalam diagnostic bo taki dostalam od diabetolog, mi rowniez zawyzal, zostalam na contour plus one i teraz mam wszystko w normie:)
    Ten wasz może najlepszy by Był. Jutro jeszcze sprawdzę na czczo bo mnie to głównie interesuje

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Accu check to bardzo dobra firma, zostan na nim a na pewno nie pozalujesz:)

    ana1122 lubi tę wiadomość

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domniczko kochana... gratuluje !!!! Tak sie ciesze ze wszystko ok i ze dalas rade. Dzielna z Ciebie dziewczyna. Dawaj fote <3

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad a jak Ty sobie radzisz? Jak maluszek? Juz pewnie fajny sie robi. Moj sie juz pomalutku usmiecha i mieli jezorem moze noedlugo zacznie gugac hehe tak na to czekam. Wczoraj mi po kapaniu o 20.30 przespal 6 godzin, obidzil sie na karmienie i spal dalej do 7.00 rano. Oby tak dalej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 22:02

    ana1122, Justice, Dominika89 lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami przepraszam że pytam a co się stało że W stopce masz aniołka W 25 tc 1? Az mnie ciarki przeszły. Jeżeli nie chcesz to nie pisz wiadomo to ciężki temat. Wszyscy piszą że najgorsze jest pierwsze 12 tc.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka jak narazie daję radę, mam niesamowitego powera - nie wiem skąd :-D Chyba z cukierków heheh. Od jutra dosyc folgowania, koniec połogu i powrót do formy :-) Zaczynam ćwiczenia. Bardzo mi tego brakowało :-) Śmiesznie jest u nas teraz. Kamil mało wymagający. Cyc i spanie :-) Jak płaczą to dwaj naraz. Jak kupa to tez. Przewijam Kamila a pod nogami stoi Wojtek i wola si si si, to ja myk szybko z Wojtkiem i Kamila zostawiam, ten za chwile płacz, bo pupa goła ... no i takie tam :-) Wszystko na wysokich obrotach - tego też mi brakowało:-) A najwazniejsze, ze i Wojtusia moge w końcu już nosić. Kurczę jestem tak ogarnieta,ze sama siebie zaskakuje. Przy pierwszym dziecku bylam na poczatku hmmm jakby to ująć, trochę zagubiona, mało ogarnieta. Praktyka czyni mistrza :-D Jutro koniec połogu i planuje gorącą kapiel w wannie - w koncu :-) Kamil wazy juz 5300, rośnie jak na drożdżach. Usmiecha się :-)
    No nieźle się rozpisalam :-)

    Justice, Princesska, Dominika89 lubią tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka to nic tylko sie cieszyć, ze tak super śpi :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Ty sobie dajesz radę?

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kolację cheesburger i frytki ( byłam na ip i stwierdziłam ze pitole) cukier rano 70. Idę sobie palnac w łeb. Z niecierpliwością czekam aż odejdą mi wody, bo mam dość skurczu ktore nic nie dają i magicznie znikają w drodze do szpirala :(

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    AniaKami przepraszam że pytam a co się stało że W stopce masz aniołka W 25 tc 1? Az mnie ciarki przeszły. Jeżeli nie chcesz to nie pisz wiadomo to ciężki temat. Wszyscy piszą że najgorsze jest pierwsze 12 tc.

    Tez myslalam ze najgorsze 12 pierwszych tygodni, potem czulam sie juz tak bardzo pewnie do dnia trafienia na ip z pelnym rozwarciem i pecherzem plodowym widocznym. Zero dolegliwosci. Moja szyjka nie wytrzymala. Synus walczyl ale byl jednak za slaby.

    Teraz szyjka mi sie skraca i leze juz prawie 3 tyg w szpitalu. Mam nadzieje ze w koncu sie zatrzyma i donosze chociaz do 36 tc :)

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKami to miałaś przeżycie! Przykro mi. Widać całą ciąże zawsze może Coś się wydarzyć. Trzymam kciuki za ciebie! powodzenia

    AniaKami lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:56

    AniaKami lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lapie stres przedporodowy. Mam glupie sny. Czuje skurcze, coraz czesciej sa, ale jeszcze nieregularne. 2 maja wizyta u gina, pewnie da mi skierowanie do szpitala. Powinnam sie zglosic 10maja, 11ego cesarka. Tylko czy dotrzymam do tego czasu. Wolalabym dotrwac. Jakos mi sie nie spieszy. Codziennie obiecuje sobie spakowac torbę i na razie tylko rzeczy na kupie zgromadzilam. Brzuch mi opadł, rzadko zgaga łapie, lżej oddychać.

  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad no ja az tak dobrze sobje nie radze hehe nie mam doswiadczenia i wszystko dla mnie jest nowe. Bartek nie jest najgorszy, placze ale nie tak ze caly dzien, nieraz polezy sobie sam. Najgorzej ze jakos ciezko mu idzie zasypianie, zasnke na chwile i zaraz sie budzi i placze, nke wiem o co chodzi. Tak kilka razy sie dzieje i w koncu zasypia ale meczy sie za kazdym razem. W nocy jest ok zje i raczej zasypia, nieraz smoka musze wlozyc ze dwa razy bo wypluje ale tragedii nie ma. Spi tak do 5-6. Dzis byla położna mowila zeby mu zwiekszyc porcje mleczka ale przeraża mnie to ze on zje 150ml w wieku 5 miesiecy, duzo troche ale fakt cze nie odpada przy 120 to ja wyciagam butelke, on by dalej jadl.
    Ja jeszcze troche jestem zestresowana, czasem mnje to przygnebia, nie umiem siedziec w domu a z malym jeszcze strach gdzies jezdzic bo za duzo bodzcow dla niego. Ale z czasem bedzie lepiej, lato idzie na dzialce bede siedziec :-)

    Dominika jak tam sie czujesz? Jak malutka?

    96xftgp.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak bardzo chcialabym żeby był już sierpień I żeby moj synek był już obok. Tyle na niego czekaliśmy Ale mimo to boję się że nie mam doświadczenia i nie będę wiedziała co robić albo jak się nim opiekować. Ja w ogóle boje się brać takie małe dzieciątka na ręce Ale mam nadzieje ze przy swoim jest inaczej I instynkt macierzyński zadziala:-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, przy swoim strach znika.

    Kredka, pytałam cię niedawno, czy całkiem przeszłaś na mleko modyfikowane. Bo pamiętam twój problem z sutkami. Czy to było powodem rezygnacji z kp?

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:57

    ana1122 lubi tę wiadomość

‹‹ 1560 1561 1562 1563 1564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ