X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuuz dziewczyny. U nas jest super i to sie liczy. Uwielbiam te forum serio :-)

    Po cichu Wam powiem ze właśnie zeżarlam pol drożdżówki z jagodami. Spodziewam sie najpierw zgagi a pozniej skoku w niebo ehhh. Z silną wolą u mnie jest różnie :-)

    96xftgp.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka jutro masz donoszoną ciąże uuuuuuu robi się poważnie :) kiedy masz wizytę?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh dzis dzien wizyty, męcząca sprawa. Najwiecej problemów przysparza mi depilacje hehe. Problem jest tego typu ze nie widze co gole ;-) wybaczcie że o tym piszę ale to tak smiesznie wygląda ze sama sie z tego smieje. Na koniec mam zadyszke jakbym maraton przebiegła hahahaa. A teraz wizyty co tydzen, niee ogarne heh :-)

    96xftgp.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka123 wrote:
    Która będzie chciala to i tak zeżre, czy przeczyta na fb czy obejrzy w tv. Jak mają problem to niech sie dzis zamkną w domu bez kontaktu ze swiatem i tyle. Dzis pączki będą wszędzie heheh. Chyba zmienimy nazwe tego święta z tłustego czwartku na dzień ćwiczenia silnej woli heheh.
    Połowa to zje tylko nie przyzna się ze zjadła :D

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax jak to jutro???? Serio???

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka123 wrote:
    Ehhh dzis dzien wizyty, męcząca sprawa. Najwiecej problemów przysparza mi depilacje hehe. Problem jest tego typu ze nie widze co gole ;-) wybaczcie że o tym piszę ale to tak smiesznie wygląda ze sama sie z tego smieje. Na koniec mam zadyszke jakbym maraton przebiegła hahahaa. A teraz wizyty co tydzen, niee ogarne heh :-)
    Ja juz dawno swojej koleżanki nie widzę hehe ☺ ostatnio mąż mi zaproponował ze mnie będzie depilowal ale mam opory ☺

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj próbował ale balam się że mu sie ręka omsknie ;-)

    96xftgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nadszczo 81 :) Coś dzisiaj ta liczba pasuje :P

    Z dobrymi nawykami to faktycznie, moi młodzi na śniadanie zjedli pączki pełnoziarniste, które wczoraj piekłam i jeszcze o dokładke prosili oboje, a takie zwykłe smażone ze sklapu to zjedzą pół, potem wybiorą marmoladę i tatuś musi dojadać :P

    Hahaha, chyba się zapiszę do tej grupy na facebooku, napiszę, że zeżarłam 10 pączków ociekających tłuszczem i lukrem i mam cukier 119 XD

    Dziś powtórka z rozrywki, znowu mdłości i rozwolnienie (plus ciągły ból krzyża). Także napewno nie jest to zatrucie, chyba Basia powoli się szykuje do ewakuacji (w nocy odszedł znowu kawałek czopa, tym razem lekko kawa z mlekiem, więc pewnie rozwarcie się poszerza) :)
    Z jednej strony to męczą mnie już te mdłości, ale z drugiej może i lepiej, że tak powolutku w domu dojdę do np 3cm, niż jakby miały mi wody odejść a tu w szpitalu głucho zamknięte i rozkręcać od zera w stresie, że już wód nie ma i czas tyka...?

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark mam ochotę właśnie zrobić coś takiego właśnie ze napisze ze zezarlam 3 pączki i zrobić zdjęcia glukometru z wynikami rzędu 100 i dodać jeszcze zdjęcia tych pączków ☺ ale wtedy mnie chyba wyrzuca i z kogo będę się śmiać....

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark nacierpisz sie bidulko. Pewnie męczące są takie ciągłe mdłości, pamietam takie dni z pierwszego trymestru i nie zazdroszcze. Ale z drugiej strony pewnie lada chwila bedziesz rodzić i skończą Ci sie problemy z dietą, zgagą i inne bonusy ciążowe heh. Pij duzo zebys sie nie odwodnila przy tym rozwolnieniu.

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Dominika napiszmy wspólny post. Dominika i Kredka - w cudownym nastroju - jedzą pączki ;-) hahahah

    kark lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka123 wrote:
    Hahaha Dominika napiszmy wspólny post. Dominika i Kredka - w cudownym nastroju - jedzą pączki ;-) hahahah
    Ciekawe co by to było.... i taki wielki talerz pączków ☺☺☺

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:15

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:15

    Dominika89 lubi tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice zdecydowanie syn Cię nie rozumie i podchodzi to pod znęcanie nad mama ☺☺

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice wrote:
    A mój syn właśnie siedzi koło mnie i je pączka - chyba mu powiem ze sprawia mi to przykrość:P
    Spakuj mu torbę, wystaw za drzwi i powiedz, że wypisujesz go z grupy :D

    karolyn, Dominika89, Kredka123, Justice, marzusiax, milagro, Wiolad lubią tę wiadomość

  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark haha:D uśmialam się, no to co mam zrobić z moim 4,5 latkiem, któremu dziś też zamierzam kupić pączka?:))) może wystawię go na klatkę schodowa z tym pączkiem..ooo to tez jest jakiś pomysł ;)


    Najlepsze, że mąż wraca...on lubi słodkie. Będzie ze mna krucho ale może powyjada w końcu wszystko z szafki, bo mnie wkurza bałagan w niej:D

    Wiolad lubi tę wiadomość

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zjadlam 2 sniadanie spakowalam się i padlam . Zmęczona jak po maratonie ☺ masakra co się z człowiekiem robi ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 10:15

    h4py1w9.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie powoli zbieram do lekarza. Dzis nawet po mało przespanej nocy (znowu deszcz i wiatr i pewnie stres) o dziwo cukry 88. Wiec moze faktycznie te "nadszczo" to efekt tego co jadłam dzien wczesniej. W każdym razie doczytałam ten post tej laski. Ktos nawet jej odpisał jak sie poprawnie pisze a ona w kolejnym poście znowu zle napisała :) teraz poprawna forma brzmi
    Mi dziwnie Hahahaha masakra.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec moje drogie koleżanki. .. oglaszam ze cukier po 1/2 drożdżówki z jagodami 98 ;-) możecie sie obrażać, usuwać mnie z forum i co tam sobie chcecie a ja ide zjeść drugie pół hehehe ;-)

    karolyn, kark, Wiolad, Elaria lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
‹‹ 1436 1437 1438 1439 1440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ