X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, nie moge spac. Boki juz mnie bola od odgniatania na zmiane. Na wznak dretwieja nogi. Jestem glodna. Do dupy z tym.

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria rozumiem Cię doskonale. Ja juz nie wiem jak spać. Na prawym boku mam zgage na lewym juz mnie wszystko boli na plecach nie mogę oddychać ehhh super ☺
    Dziewczyny dziś nasze święto bo słodkie hehe ☺ Dobrych cukrów i niech wszystko idzie w cycki ☺

    Elaria lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki. U mnie cukier NADSZCZO 81 ;-)

    Elaria cieszę sie ze Tadek ma się dobrze, to najwazniejsze ;-)

    Elaria lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadszczo po 6h snu 87 wiec zakładam ze normalnie było by jeszcze mniej ale musiałam wstać męża podrzucić na busa ☺ ale 87 to super wynik i powiem wam ze ten budyn na noc to jakaś rewelacja ahhh pyszny i to bez grama cukru a wydawał mi się super słodki ☺

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki to ten budyn bez cukru? Jeszcze takiego nie widzialam :-P

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ☺ w składzie nie ma cukru a z firmy to gellwe ☺ specjalnie dla Ciebie zwleklam dupke z łóżka żeby sprawdzić hehe ☺ no i ja go nie slodzilam ☺

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika jak miło ze tak sie dla mnie poswiecilas hehehe :-) Chyba sobie taki kupie bo ten moj wlasny zrobil sie rzadki jak kakao hehe. Szczyt wszystkiego zeby nie umieć zrobic budyniu ;-)

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to raczej taki antytalent do ciast i właśnie takich kremów budyni ☺ uwielbiam gotować ale nie takie rzeczy bo mi to nie idzie ☺
    A co do budyniu to stałam wczoraj z 10 minut w alejce z budyniem i czytałam te składy ☺ i te napisy budyn z cukrem budyn z cukrem... a bez cukru nie laska sobie myślę? ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:36

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:14

  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha a na fb na grupie cukrzycowej oficjalny komentarz ze jak jakas dziewczyna napisze cos o paczkach to będzie usuwana z grupy. No baby to mają problemy, szok ;-) ;-) ;-)

    karolyn, Spirit, Elaria, marzusiax, Justice, kark lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria gratuluję udanej wizyty :)
    Ja też dziś wstałam jakaś obolala. Boli mnie biodra, pachwina, noga już sama nie wiem co :/
    Dziewczyny spoko te paczki które wczoraj zjadłam to nie były kupcze z lukrem tylko domowe od cioci z mniejszą ilością cukru no i malutkie nie takie giganty jak ze sklepu :D Na kupowanego też się dziś nie skuszę bo to masowka ;)
    Właśnie dlatego mnie to forum fb denerwuje ze są jakieś durne zakazy ;) Nie to co tu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 08:19

    Kredka123, Justice lubią tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/2003008648579 ja jem ten tylko waniliowy :D

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)

    Ja tez juz jadlam budyn bez cukru( dodalam troche ksylitolu) moj maly wsuwal jak nie wiem:) oj niektore nawyki z nami zostaja;)!

    Elaria gratuluje wizyty:)

    Widzialam ten post na fb a takze drugin od adminki na przepisach. Nie pasuje jej to, ze dziewczyny wymyslaja fajne alternatywy dzieki ktorym czlowiek sie nie zalamuje.
    Wkurza mnie to... Nie jestesmy przeciez dziecmi nie pasuje to niech nie pisza pod tymi paczkowymi postami;) za to setny post o ketonach , wysokim cukrze na czczo juz jest ok...
    Ja na paczka niestety sobie nie pozwole bo mnie nawet moje bulki zytniopszenne nie lubia ( niby w normie ale sie dlugo utrzymuwalo). Moze upieke rogaliki ale....chyba zwyczajnie mi sie nie chce;)

    Elaria, Justice lubią tę wiadomość

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo może ja złości ze ktoś może te paczki a ona nie :p

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:15

    karolyn lubi tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Bo może ja złości ze ktoś może te paczki a ona nie :p
    Dokładnie jedna laska tak napisała ze jej było żal to czytać bo ona nie może naleśników.... Serio? A ja nie mogę makaronu i pierogów i co mam kogoś zamordować żeby się lepiej poczuć? Wkurza mnie ta grupa. Co nie powiesz to tylko hejt i insulina. Zapraszam do grupy Słodkie mamuśki cukrzyca bez tabu. Tam nikt nikogo nie obraża ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 08:50

    karolyn, Justice lubią tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice wrote:
    Też mnie to wkurza. I to, ze pączki sa tam jakims tabu (piszą teraz o nich slowo na "p" ;)) A ten post na przepisach to jiz serio przesada. Przecież to są zdrowe i dietetyczne zamienniki słodkiego. Mamy przez całą ciążę żywic się sałatą i wodą z cytryną?
    TAAAK i kurczakiem na hormonach ☺

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która będzie chciala to i tak zeżre, czy przeczyta na fb czy obejrzy w tv. Jak mają problem to niech sie dzis zamkną w domu bez kontaktu ze swiatem i tyle. Dzis pączki będą wszędzie heheh. Chyba zmienimy nazwe tego święta z tłustego czwartku na dzień ćwiczenia silnej woli heheh.

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde może ja jestem pierdzielnieta ale mnie cieszą "sukcesy" innych ☺ to ze ja czegoś nie zjem nie znaczy ze ktoś inny nie może. Ktoś ma ochotę to niech zje paczkę ciastek i luz to jego sprawa. Jeśli mi np nie wyrzuca cukru po czymś to czemu mam tego nie jeść? Wrrrr Dominika się wkurzyla ☺

    h4py1w9.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja powinnam się fochnąć na was bo wy tu takie pyszności jecie, że tylko mi ślinka cieknie :) Wkurzam się bo coraz więcej rzeczy które mi siadały nagle zaczeły mieszać. A obiecywałyście, że im dalej w las tym się cukry stabilizują :) A guzik! Ja jestem inna :) A co śmieszniejsze są przekroczenia i są ketony. Tego to już wgl nie kumam, bo głodna nie chodzę :/

    Niech wam pączki idą w cycki :) Ja się mocno zastanowię czy się skuszę chodź na 1 ale musowo kiszona kapucha do tego :) jeszcze takiego mixu nie jadłam :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 1435 1436 1437 1438 1439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ