X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark ja chyba nawet jakbym remont miała, to nie chcialabym chodzić dłużej niż to konieczne. Nie jestem stworzona do noszenia ciąży i to zdecydowanie. Całe szczęście, że moja gin. nie pozwala na przenoszenie. Góra 3 dni, nadtepnego dnia szpital i wywoływanie☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę mam diab. pewnie będzie, to co zawsze: uhumm uhummm ladnie ladnie, nastepna wizyta za x tyg. No chyba, ze wyniki z krwi i moczu jej się nie spodobają. Ciekwe jak tam moje wyniki z hba1c hmmm. A wy mialyscie to badanie. Ja dodatkowo czekam na wyniki z posiewu. Jak bakteeria zwalczona, to super, a jak nie, to niestety szpital...

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

    Wiolad lubi tę wiadomość

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie miałaś wyniki z tego badania? W sumie to chyba chodzisz do dobrej poradni. Ja w ogóle nie chodzę do dietetyka. Nawet żadnej konsultacji nie miałam z dietetykiem. Jak wizyty sa częstsze, to człowiek jakoś bezpieczniej się czuje.
    Biedna jesteś. Omija Cie wszystko co najlepsze. Też bym tak zrobiła chyba z urodzinami☺Dzięki cukrzycy jedno wiem. Bardzo super zdrowe jedzenie fit nie jest dla mnie☺Odzywiam sie ogólnie zdrowo, ale nie aż tak jtakal yeraz

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice a jakie masz wyniki z tych badań?
    Dzielna jesteś, omijają Cie wszystkie okazje do lasuchowania bez wyrzutów sumienia. Też bym tak zrobiła z urodzinami☺Dzieki cukrzycy wiem jedno super fit zdrowe jedzenie nie jest dla mnie. Tzn. ogolnie odzywiam sie zdrowo uprawiam sport min. 3 razy w tyg. No ale taka dieta to nie dla mnie☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice nic straconego, po porodzie zrób sobie piernika i makowki☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie ze świątecznych potraw i przysmaków u mnie tez piernik i makowki. A w ogóle uwielbiam pierniczki ciasteczka korzenne i wszystko co ma związek z przyprawami korzennymi. A mak, makowki,makowiec to juz w ogole☺Ładne imię Olek☺Masz już wybrane dla dzidziora w brzuchu? Jeżeli juz pisałaś to przepraszam, ale tyle sie tutaj tematow przewija, ze niekiedy nie pamiętam.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

    Wiolad lubi tę wiadomość

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice u mnie tak samo z imionami. Jak już coś mi sie podoba, to bardzo popularne.
    Na dniu dziadka pozwoliłam sobie ma 2 kawałki ciasta z truskawkami i do tego gałka lodów. Z ciekawości w przeciągu dwóch godzin mierzylam cukier co pół godziny i wiecie co? Najwyższa wartość 101

    Elaria, Justice lubią tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podwójną radość z tych słodkości

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na drugiego syna. Dla pierwszego imię miałam od początku. A teraz, albo mi coś nie pasuje, bo mi sie kojarzy z kimś, albo zbyt popularne. A jak moj maz cos rzuci, to mnie rzuca, ale na kolana, bo w ogole mi sie nie podoba. I juz dzisiaj nawet stwierdziłam, ze chyba do porodu zaczekamy. Może jak go zobacze, to wtedy bede wiedziała jakie imię powinien nosić. A jak nie to hmmm

    74dix1hpmwypzcju.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez zmieniamy imie. Mial byc Sebastiab ale cos nam nie lezy juz.Imie dla pierwszego syna to byl strzal w 10 a teraz nic nam sie nie podoba...albo nie mamy wspolnego typu.

    Ja urodzilam w 39 tyg powstrzymali mi akcje w 33 tyg. Od 34 tygodnia chodzilam juz ze zgladzona szyjka i 4 cm rozwarcia.
    Mam nadzieje, ze teraz oprocz cukrzycy zadnych innych rewelacji nie bedzie...

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyn jestem pod wrażeniem jak długo udało Ci sie jeszcze chodzić w ciąży po zatrzymaniu akcji.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze tez byli :) ordynator w 34 tyg mowil ze porod to kwestia juz na dniach.
    Na szczescie mlody wyskoczyl w 39 tyg wazyl malutko bo 2650g
    Wiola a Twoj synek w jakim jest wieku?

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My naszego synka chcemy nazwać Tadeusz. Jeśli chodzi o skojarzenia, to nie kojarzy mi się z żadną osobą z otoczenia, bo nie mamy nikogo takiego w rodzinie, ani wśród znajomych. Jeśli chodzi o negatywne skojarzenia, to tylko z powiedzonkiem "Tadek niejadek". Ale przecież można do każdego imienia coś zrymować, np. Kajtek bez majtek, itd... Więc nie zamierzamy się tym przejmować.

  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Pan Tadeusz" - mój ulubiony :-)

    milagro lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
‹‹ 1304 1305 1306 1307 1308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ