X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje "Cos" z pochwy;/
Odpowiedz

"Cos" z pochwy;/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 1 września 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pewien problem. Od jakiegos czasu "cos" wystaje mi z pochwy ;/ Dzieje sie tak gdy chodze , stoje...kucam. Gdy leze nie jest mi nic. To "cos" jest w samym ujsciu ...mam takie uczucie jakby tampon mi sie wysunąl i uwierał. Nie boli mnie to, ale czuje dyskomfort. Powiem szczerze ze wglada to nie fajnie. U lekarza bylam i nic konkretnego sie nie dowiedzialam.

    Dodam ze jestem juz po jednym porodzie a teraz w polowie drugiej ciazy. Czytalam ze moze to byc wypadanie-obnizenie narzadow rodnych. Czy moze ktoras z mam tak miala?
    Pozdrawiam

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm jeżeli lekarz nic nie powiedział to pewnie niegroźne - idź do innego lekarz niech się wypowie. Będziesz miała 2 niezależne opinie

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba czuje coś podobnego jak autorka posta, ale widzę, że historia skończyła się szczęśliwie. Uf. :)
    Czy ktoś jeszcze ma taki problem i pomysł o co chodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama mi opisywała,ze czuła jakby cos jej dyndało tam miedzy nogami...okazalo sie,ze macica jej sie osuwała i miała zabieg wycięcia macicy:/

  • Malwinka Autorytet
    Postów: 730 274

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zagląda tutaj jeszcze ktoś z kim mogłabym pogadać o tym "czyms"?

    uch5i09k3eicivpk.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś czas po porodzie też miałam takie wrażenie. Nawet widziałam "coś" w lusterku. Pamiętam, że bałam się, że to szyjka macicy. Położna mnie obejrzała, zaleciła ćwiczenia mięśni kegla z tego co pamiętam. Na wizycie u ginekologa po 6 tygodniach od porodu było wszystko w normie, choć ja wciąż nie byłam zadowolona z tego jak wyglądam. Nic wielkiego nie widział. Stopniowo, po kilku miesiącach wszystko zaczęło wyglądać i działać jak przed porodem ;)
    Pamiętam, że potrzebny był czas. Więcej doświadczeń nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 23:25

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Malwinka Autorytet
    Postów: 730 274

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czas jest napewno tutaj istotny...
    Miałam zgłosić się po 6 tyg od porodu...no ale parę dni prędzej, poprosiłam gina i spotkanie, bo czułam wlasnie taka gulke. Powiedzial,ze to jest obniżenie szyjki macicy. Matko! Pierwszy poród, ciezki, może gdybym nie popekala w zdloz i wszędzie, a by mnie nacieli to bym tego umknęła. Straszny dyskomfort czuje...glownie jak trochę pochodzę to czuje że mi to tam przeszkadza.
    Kazał mi ćwiczyć, ale tam jest napisane dla kobiet nie trzymajacych mocz...wiem czy cos da. Też zaczęłam ćwiczyć sama mięśnie kegla ....

    uch5i09k3eicivpk.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, kupcie sobie kulki gejszy na allegro :) po porodzie super ćwiczy mięśnie kegla :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Malwinka Autorytet
    Postów: 730 274

    Wysłany: 27 maja 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    Laski, kupcie sobie kulki gejszy na allegro :) po porodzie super ćwiczy mięśnie kegla :)

    O może faktycznie....a to nie jest gadżet erotyczny ;)

    uch5i09k3eicivpk.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 28 maja 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jest to gadżet erotyczny, ale to nie zaszkodzi ;)
    W każdym razie kulki gejszy polecały mi położne w szkole rodzenia. Pamiętam też, że jeden z leków na nietrzymanie moczu miał dołączone kulki do opakowania.
    Wszystko to kwestia nazewnictwa. Kiedyś wibratory były kupowane z katalogów wysyłkowych jako masażery dla Pań domu. W jednej paczce mogłaś zamówić mikser i masażer :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Malwinka Autorytet
    Postów: 730 274

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się uśmiałam.. .mikser i masazer:) to ja poproszę!! ! ;)

    uch5i09k3eicivpk.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszalabym ciasta cały dzień ;)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ