X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża pozamaciczna?
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ostatnia miesiaczke miałam 1 listopada. W tym miesiącu juz jej nie było. Testy dwa pozytywne. W piątek byłam u lekarza i na usg nie było nic widac, wiec lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczna. Dzis robiłam beta hcg i wyszła 1869. W srode ide na nastepna. Ale czy jest możliwa ta ciaza pozamaciczna? Czy może przesuneła mi sie owulacja i było jeszcze za wczesnie? strasznie sie boje :(

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. To ze nie bylo nic widac jeszcze nic nie znaczy. No wlasnie nic to znaczy ze pecherzyka tez nie bylo??? Dzisiaj Twoja beta byla ponad 18000. W sobote moglabyc ok 900, w piatek jeszcze mniej. W sumie.mialo prawo nic nie widac. Jal obstawiasz owulacje??? Byla 14 dnia czy pozniej??

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nic nawet pecherzyka. Raczej później była owulacja

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z pon 1869
    Beta z dzis 3884
    Chyba dobrze :)
    Mysle ze w piatek bedzie juz widac pecherzyk

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można jeszcze powtórzyć w piątek. Beta powinna się podwajać co 48 godzin. A przy ciąży pozamacicznej może wystąpić charakterystyczny ból brzucha jak przy zaparciach z uciskiem w stronę odbytu.

    f08af289ff.png
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie podobne objawy mialam dzis rano tylko takie delikatne. I do tej pory utrzymuje sie bol krzyzowy brzuch dolem i bolaly mnie lopatki. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie. A i mam takie delikatne niteczki krwi na papierze co drugi dzien

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby była prawidłowa ciąża:)

    f08af289ff.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ