X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża biochemiczna a wysokie bhcg
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna a wysokie bhcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 477 466

    Wysłany: 23 września 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę bhcg wyniosła 466.2 to był 25dc. W piàtek czyli 27 dc bhcg wyniosła 1025.
    Pobolewa mnie brzuch. Od dwóch tygodni.
    Bardzo się martwię ponieważ to dziś 28 dc i boję się że bhcg spadnie i będxie po...
    Czy przy tak wysokiej becie zdażają się biochemiczne?? Wiadomo że poronienia są częste w 1 trym...

    🇮🇪
    IO, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    2.5 roku starań
    29.05.2018 Nikodem 3090g 51 cm 🥰
    22.09.2019 Lena 3730g 56 cm 🥰
    Starania o trzecie ❤ 3cs
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 24 września 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co się orientuję biochemiczne zatrzymują się na poziomie 500-600;
    skoro masz >1000 to raczej nie biochemiczna, gratulacje :)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 25 września 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie znam się na wysokości bhcg, ale mogę cię trochę uspokoić, że mnie brzuch bolał jak na okres CODZIENNIE cały drugi miesiąc ciąży i potem też mi się często zdarzało. I to był dosyć silny ból, a nie brałam żadnych leków na podtrzymanie ani nic. Taka chyba "uroda". No i teraz 8msc.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 16:54

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ