X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje brak zarodka
Odpowiedz

brak zarodka

Oceń ten wątek:
  • Beti85 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K878 wizytę miałam ustalona już wcześniej zanim dowiedziałam się o ciąży. A ze termin był w miarę odpowiedni to się wybralam. Cykle mam regularne. Ostatnie 5 cykli mierzyłam temperaturę i wyszło ze owulacja była 13 dnia cyklu a czy tak było na 100 procent nie wiem. W poniedziałek idę do lekarza zobaczymy co będzie, eh strasznie się denerwuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu jeszcze zagląda?? ;)
    Hej dziewczyny. Jestem jedną z tych, które jak na szpilkach czekają na kolejne USG. WG OM to 6t6d. Przedwczoraj (6t4d) miałam pierwsze USG i pokazał się pusty pęcherzyk o wielkości 10.40mm :( (mały?!). 1 grudnia (7t5d) kolejne USg aby sprawdzić czy będzie zarodek. Przeżywam to strasznie...
    Wątpię aby owulacja się przesunęła. Mam regularne cykle 27dni (baaaardzo rzadko 26 lub 28, pojedyncze przypadki). Współżyłam 9dc i 18dc (trochę na okrętkę, wiem, ale nie staraliśmy się za specjalnie... choć chcieliśmy już za niedługo).
    Zdaje sobie sprawę, że raczej nikt tu na forum nie jest lekarzem. Ale może miałyście podobną sytuację? Może któraś jest w stanie mnie pocieszyć i powiedzieć, że jeszcze nic straconego ? :( Mogła mi się przesunąć owu na tyle, że 18dc dał radę? :P
    Już szukam nadziei, gdzie mogę...
    Pozdrawiam Was.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ