X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ból zęba
Odpowiedz

Ból zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 9 maja 2017, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, czy któraś z Was leczyła zęby w ciąży? Jak to wyglądało? Od kilku dni pobolewa mnie górna 6, która była leczona przed ciążą, ale jak widać nieskutecznie, jestem w 14 tygodniu, zapisalam się na dzisiaj do dentysty, ale pani w rejestracji powiedziała że jest to jeszcze wczesna ciąża i pani doktor może zerknąć ale raczej nic nie powinno się w ciąży robić, przyznam że jestem zdziwiona, w internecie wszędzie piszą że w ciąży leczy się zęby...

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w przychodni stomatologicznej, normalnie powinni Ci otworzyć zęba. Również znieczulenie jest bezpieczne. Jedynie gdybyś plombowała to koniecznie plombą biało światłoutwardzalną a nie na NFZ.

    sonia86 lubi tę wiadomość

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Sidney, mam nadzieję że trafie na kompetentnego lekarza.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ