X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bezpłatne bad. USG Doppler kończyn dolnych dla ciężarnych :)
Odpowiedz

Bezpłatne bad. USG Doppler kończyn dolnych dla ciężarnych :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • E_85 Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wiecie, ale w Warszawie kobiety będące w ciąży mogą bezpłatnie umówić się na wizytę do flebologa (chirurg zajmujący się chorobami naczyń, czyli żył i tętnic) i mieć wykonane bezpłatnie badanie USG Doppler kończyn dolnych:)

    Na wizytę czeka się od jednego do kilku dni. Sama wizyta to pół godziny (wywiad i badanie), po którym otrzymuje się wynik. Naprawdę polecam, zwłaszcza jeżeli w ciąży macie problem z żylakami, obrzękami lub jesteście w grupie ryzyka zakrzepicy.

    Link do przychodni: http://www.centrumflebologii.pl/pl/a/bezplatna-wizyta-diagnostyczna-dla-kobiet-w-ciazy-w-centrum-flebologii

    PS Nie mam nic wspólnego z ta przychodnią. Po prostu po wysokim wyniku D-Dimerów chciałam sprawdzić, czy aby na pewno z moimi żyłami wszystko w porządku i tak trafiłam do tej przychodni. Warto skorzystać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 17:01

    Katarzyna1985,suwaczek.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ