X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Beta HCG
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj beta była 285,7 dziś po 28 godzinach jest 418,60 czy dobrze przyrosła? Progesteron 16,43 czy nie jest za mały? Lekarz nadal nic nie widzi i nie daje 100 % pewności że to ciąza mam iśc za 2 tyg...:(

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 9 października 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn skoro taka beta to ciąża na 100% a beta, mi wyszło 119!! ale ja biore Duphaston. Może za wcześnie by było coś widać ale ja bym poszła do innego lekarza, który zrozumie Twoje niepokoje...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 9 października 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry jest przyrost.U mnie też szybko nie było widać jak byłam u gin pierwszy raz po zrobieniu testu to nawet porzadnego pęcherzyka nie było widać i kazał za 2 tyg przyjść.A bętę miałam 250 z kawałkiem

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1) odpisałam Ci na I trymestrze
    2) taki wątek już istnieje

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 11 października 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobasku,w ilu jeszcze działach założysz ten temat?i tak bardziej wierzysz temu,co przeczytasz w Internecie,niż naszym radom i doświadczeniu.To,co Ci opiszemy nie ma dla Ciebie tak naprawdę najmniejszego znaczenia,bo tyle dziewczyn już służyło Ci dobrym słowem i radą,a Ty i tak drążysz to samo,nie zastanowiwszy się nad tym ani przez moment.Popadasz w paranoję i TO,jak na razie,jest główny czynnik,który może zagrażać Twojej ciąży.

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i przyrost masz dobry, progesteron tez w miare

    jesli to ciaza to na pewno wartosci podskocza wiec spokojnie

    chodzenie do gina ma sens chyba najwczesniej po 4 i po 6 tyg
    po 4 by spr czy jest ciaza w macicy prawidlowo a po 6 czy jest juz pompka

    wiem ze swirujue sie troche jak czeka i czeka na upragniona ciaze
    niestety pewnych rzeczy nie idzie przeskoczyc :--(

    POWODZENIA!!!

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli istnieje już taki temat bardzo przepraszam .. ale strasznie mi zależy na szybkiej pomocy z waszej strony ... raz już poroniłam w 9 tc .. oprócz tego jeszcze dwa razy były to mikro poronienia czy jakoś tak że beta ok 60, na usg nic nie widać i po kilku dniach naturalna miesiączka kontrolne usg już w porządku i beta spadała .. ale do sedna sprawy .. teraz w 35 dc zrobiłam bete 1264 dzisiaj czyli w 37 dc powtórzyłam i jest 2911 i stąd moje pytanie czy jej przyrost nie jest za duży wiem że powinnam się cieszyć bo rośnie ale czytałam o jakimś zaśniadzie jeśli jej przyrost zaś jest za duży. Może ktoś coś może mi powiedzieć ze swojego doświadczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 15:50

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy zaśniadzie jest kosmicznie większy. Ten jest ciut powyżej 100% więc jest wzorcowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, trochę się przestraszyłam że powyżej 100 % i przeczytałam o tym zaśniadzie a nie mogłam znaleźć nic o ile wtedy rośnie. Pozostaje mi czekać na wizytę i cud że w końcu będzie ok ::) a nie wiesz o ile wtedy wzrasta ( przy zaśniadzie) ?

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 października 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam to przyrasta Megakrotnie, kilka razy więcej np. o 500-700%.
    Twoja Beta jest zupełnie normalna. Nawet na ten tydzień ciąży gdyby to był zaśniad bylaby o wiele wiele większa. Ja w 35 dc miałam w 1 ciąży - 1551, w drugiej ciąży 2034.
    Kochana, nie czytaj wszystkiego o jakichkolwiek komplikacjach, bo zwariujesz. I za każdym razem będziesz się zamartwiać czymś innym. Mam też za sobą poronienie i wiem, że trudno nie schizować, ale proponuję żebyś wylała sobie jakiś sos na jakiś ulubiony ciuch i martwiła się jak to sprać ;) a wtedy myśli pójdą sobie w inną sprawę :)
    Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. A to że nie jest to zaśniad, jestem pewna na 100%.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 23:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajęłam się właśnie trochę sprzątaniem chociaż nie za bardzo mogę bo jestem jeszcze trochę przeziębiona i szybko się męczę ale zawsze jakieś zajęcie zamiast leżenia i czytania ;) oby do wtorku do wizyty .. próba nr 4 mam nadzieję że w końcu wyjdę z uśmiechem z gabinetu a nie z prawie płaczem.. :)

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 31 października 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego uśmiechu Ci życzę :)

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chcialam sie dowiedziec co o tym myslicie. Wyniki czwartkowej bety 575. Wyniki wczorajszej bety 562. Spadek zamiast przyrostu. Zadnych niepokojacych objawow nie zauwazylam. Wiem, trzeba powtorzyc i czekac.
    Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i mimo wszystko skonczyla sie pozytywnie?

    18.08.15 Aniolek[*]
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz być dobrej myśli. Niestety nie pomogę bo dla świętego spokoju nie mierzyłan bety. Powiem tylko ,że na naszym wcześniejszym wątku były takie przypadki i wszystko było ok

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam badanie, we wtorek bede wiedziec. Najgorsze jest to czekanie. Dziekuje za slowo wsparcia☺

    18.08.15 Aniolek[*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieskonczonosc wrote:
    Hej. Chcialam sie dowiedziec co o tym myslicie. Wyniki czwartkowej bety 575. Wyniki wczorajszej bety 562. Spadek zamiast przyrostu. Zadnych niepokojacych objawow nie zauwazylam. Wiem, trzeba powtorzyc i czekac.
    Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i mimo wszystko skonczyla sie pozytywnie?

    Opisywałam swoją historię już wielokrotnie na wielu wątkach.
    Jestem żywym przykładem na to - że pomimo spadającej bety - ciąża się utrzymała.
    Powodzenia! ;*

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo dziekuje. Przeczytalam Twoje posty. Jest we mnie nadzieja☺

    18.08.15 Aniolek[*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieskonczonosc wrote:
    Alicjo dziekuje. Przeczytalam Twoje posty. Jest we mnie nadzieja☺

    Robiłaś badania w tym samym laboratorium? To ważne:)

  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. I o tej samej porze.

    18.08.15 Aniolek[*]
  • nieskonczonosc Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat zamkniety. Kolejne badanie dalo wynik 215, a po nim nastapilo poronienie.

    18.08.15 Aniolek[*]
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ