X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic poczekam sobie;) nie mam wskazan ale ze względu na wiek chcialam zrobić. w poprzedniej ciazy robilam amnio bo nt 2.9.wszystko ok :)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna ja też robiłam w alab. Lekarz cos narzekał czemu nie robiłam w diagnostyce bo tam robia na sprzecie Krypto, a w alab jest na Roche. Ale czy ma to jakis wplyw na wyniki? Nie wiem.

    Ps: nie wrócisz już na październikowe mamy?

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Emma1 Przyjaciółka
    Postów: 85 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe wgorza, dzieki za wyjasnienie. Triti, nie martw sie. Bedzie dobrze. Twoj chlopiec ma juz bezpieczna wage.

    triti lubi tę wiadomość

    Emma
  • Dagmarekk Koleżanka
    Postów: 46 33

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się wreszcie chwalę! Dzisiaj o 1.23 w porodzie ekspresowym (porod 1,5 godziny) przyszla na świat moja ZDROWA cudowna córeczka. 54 cm 4020g. Mam nadzieję,ze wreszcie odzyskam po mału spokój psychiczny. Chociaż ciągle się jej przyglądam z jakimś niedowierzaniem (mój mąż też). Po porodzie z każdej strony ja oglądałam hehe:) zycze Wam samych szczęśliwych rozwiązań, bo wiem jak cholernie ciężka jest ta niepewność.

    wichrowe_wzgórza, triti, Marsylia, Asiek2108, MamaOla, E_w_c_i_a, Cassie 65, megi78, Emma1, efta, Another, Est, KasiaHaBe, Maria91, ana79, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudnie :)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • triti Ekspertka
    Postów: 201 54

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagmarekk,

    JAKIE DUŻE TO TWOJE SZCZĘŚCIE !!!!! BARDZO SIĘ CIESZĘ I GRATULUJĘ I SAMEGO ZDRÓWKA ŻYCZĘ I ŻEBY JUŻ NIGDY TEN STRES NIE POWRÓCIŁ !!!!

    Jak będziesz miała chwilę napisz jak poród, jak Twoje emocje w związku z lękami .... i pochwal się Swoim Maleństwem :)

    Ja jednak we wtorek mam ściągnięcie szwów (bo na ktg nie ma skurczy, a po ściągnięciu może się zacząć coś dziać, a jak póki co nie ma to niech podrośnie maluszek) i tak ciągle myślę jak to będzie - u mnie cc więc żadne bóle i wysiłek nie pozwolą mi zapomnieć....

    NT 1,7 beta hcg 26,7 = 0,560 mom pappa 1,360 = 0,655 mom, NF 6,45, pępowina dwunaczyniowa;
    cukrzyca ciążowa,niedoczynność tarczycy; cc węzeł prawdziwy na pępowinie;
    NIFTY = OK HARMONY = OK
    74diupjy62v7xsdv.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Morenadenna ja też robiłam w alab. Lekarz cos narzekał czemu nie robiłam w diagnostyce bo tam robia na sprzecie Krypto, a w alab jest na Roche. Ale czy ma to jakis wplyw na wyniki? Nie wiem.

    Ps: nie wrócisz już na październikowe mamy?
    ale mówisz o harmony?czy pappa?harmony jest wysyłany do Niemiec bo to badanie wolnego dna płodu.
    ps nie wrócę;)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    ale mówisz o harmony?czy pappa?harmony jest wysyłany do Niemiec bo to badanie wolnego dna płodu.
    ps nie wrócę;)

    Pappa.

    PS: :(

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Emma1 Przyjaciółka
    Postów: 85 53

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagmarekk, wspaniale, gratulacje! Triti, Ty bedziesz nastepna szczesciara!

    triti lubi tę wiadomość

    Emma
  • triti Ekspertka
    Postów: 201 54

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma1,
    TY KOLEJNĄ !!!!!

    NT 1,7 beta hcg 26,7 = 0,560 mom pappa 1,360 = 0,655 mom, NF 6,45, pępowina dwunaczyniowa;
    cukrzyca ciążowa,niedoczynność tarczycy; cc węzeł prawdziwy na pępowinie;
    NIFTY = OK HARMONY = OK
    74diupjy62v7xsdv.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrowa dziewczyna:)

    Karolina :*, triti, Cassie 65, Asiek2108, KasiaHaBe, E_w_c_i_a, Marsylia, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Karolina :* Autorytet
    Postów: 497 204

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    zdrowa dziewczyna:)


    Super!!!!!

    f2wlo7esqzuxwfsr.png
    zem3e6ydilxbgffb.png
  • Dagmarekk Koleżanka
    Postów: 46 33

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triti ja do samego wypisu się bałam,ze lekarza coś znajdą. Ale chyba by powiedzieli heheh :) my juz w domu, obeszlo się bez zoltaczki nawet. Teraz moim jedynym problemem jest nawal mleczny i niech tak zostanie. W ostatnim tyg ciazy już się nie na krecalam na choroby uwierzylam w dziecko, wynik nifty i inne badania bo inaczej nie wiem jakbym miała rodzić. A przy samym porodzie to mimo bólu ciągle tłumaczyłam sobie ze to ja mam jej pomoc wyjść na ten świat i na mnie będzie liczyła przez kolejne kilkanaście lat i nie moge sie lamac.
    Dobre nastawienie bardzo pomaga naprawdę. Teraz jak jest już ze mną to mam wyrzuty sumienia jak myslalam po co mi ta druga ciąża była,ze tyle stresu. Ale stres jest już z nami do końca jak ma się dzieci. Myślę ze nie jeden lekarz by się za glowe chwycił,że nie zrobiłam amnio. Ale nifty nie zawiodło i dlatego tu jestem ;)

    triti, Karolina :*, Asiek2108 lubią tę wiadomość

  • triti Ekspertka
    Postów: 201 54

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagmarekk,

    CIESZĘ SIĘ I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZAZDROSZCZĘ, ŻE JUŻ MACIE SWOJE MALEŃSTWO ZDROWIUTKIE W DOMCIU :)

    A lekarze szukali - że bałaś się że coś znajdą ? Rozmawiałaś z nimi na ten temat ? Miałaś jakieś wątpliwości jak pierwszy raz zobaczyłaś dzieciątko ?

    Teraz to już inny stres nawet nie ma co porównywać :) i prawda jest taka że czym dziecko starsze tym więcej tego stresu - przynajmniej u nas.

    I nie mniej żadnych wyrzutów sumienia !!!!
    jesteśmy tylko ludźmi i mamy swoje słabości.... to że się bałaś i tak myślałaś (ja zresztą też - chociaż też teraz jakaś pewniejsza się zrobiłam)to nie oznacza niczego złego.
    Nigdy już o tym nie myśl !!!! Liczy się dziś i jutro :)


    Ja chyba najbardziej będę się bała po raz pierwszy spojrzeć na maluszka ....

    Emma1 lubi tę wiadomość

    NT 1,7 beta hcg 26,7 = 0,560 mom pappa 1,360 = 0,655 mom, NF 6,45, pępowina dwunaczyniowa;
    cukrzyca ciążowa,niedoczynność tarczycy; cc węzeł prawdziwy na pępowinie;
    NIFTY = OK HARMONY = OK
    74diupjy62v7xsdv.png
  • Dagmarekk Koleżanka
    Postów: 46 33

    Wysłany: 1 maja 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triti nikt niczego nie szukał oprócz mnie:) tu po prostu wyszly moje lęki nasilajace sie z każdym tygodniem ciazy, to ja tworzylam sobie jakieś filmy w głowie,najgorsze scenariusze jak lekarze przekazują mi zle wieści, ale ich w rzeczywistosci po prostu nie było ! Zaraz wyjdę na wariatke,ale ja słaba psychicznie jestem i latwo się nakrecam szczególnie negatywnie. Lekarze od razu mówili, ze zdrowa. Ja się nie wychylalam ze swoim lekami bezpodstawnymi z resztą. Zobaczysz Kochana jak urodzisz, tak po prostu -zdrowe dzieciatko;)

    triti, Emma1 lubią tę wiadomość

  • triti Ekspertka
    Postów: 201 54

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szew ściągnięty i póki co nic się nie dzieje. Ktg ok.
    Ale k.... muszę zostać w szpitalu chociaż nie ma powodu. Zajebiscie

    NT 1,7 beta hcg 26,7 = 0,560 mom pappa 1,360 = 0,655 mom, NF 6,45, pępowina dwunaczyniowa;
    cukrzyca ciążowa,niedoczynność tarczycy; cc węzeł prawdziwy na pępowinie;
    NIFTY = OK HARMONY = OK
    74diupjy62v7xsdv.png
  • Maria91 Przyjaciółka
    Postów: 87 120

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagmarekk aż mi się oczu zaszkliły. Cudowne wiadomości! Też mam chwile załamania i boję sie, że wynik NIFTY się pomylił , ale wierzę, że podzielę Twój los i urodzę zdrowego bąbla. Gratulacje ogromne!!

    ckai3e3kpa7j0vb9.png
  • triti Ekspertka
    Postów: 201 54

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny u Was ?
    Rodzi któraś ?

    My tak sobie leżymy w szpitalu.... decyzja co do cc w poniedziałek.
    I coś mnie znów wątpliwości dopadły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 13:30

    NT 1,7 beta hcg 26,7 = 0,560 mom pappa 1,360 = 0,655 mom, NF 6,45, pępowina dwunaczyniowa;
    cukrzyca ciążowa,niedoczynność tarczycy; cc węzeł prawdziwy na pępowinie;
    NIFTY = OK HARMONY = OK
    74diupjy62v7xsdv.png
  • dżoankaa Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!

    jestem tu nowa i nie sądziłam, że kiedyś tu trafię, no ale to chyba jak każda z Was...przeżywam koszmar pt. zły wynik PAPPA, usg wyszło super, NT 1.2 kość nosowa (+) wszystko inne bez zarzutu, po dołączeniu wyników z krwi

    wolne b-hcg 1,643 MoM
    PAPP-A 0,277 MoM

    z ryzyka wynikającego z wieku 1:794 zrobiło się 1:155...jak lekarz mi napisał, że prosi o pilny kontakt i że do rozważenia jest amniopunkcja to prawie spadłam z krzesła :( :( :( nie ma dnia, żebym nie płakała, nie wiem co robić, raczej nie zdecyduję się na amniopunkcję...
    nie wiem co mnie podkusiło na ten test, w pierwszej ciąży nie robiłam, urodziłam zdrową, śliczną córkę, teraz też nie miałam żadnych wskazań a zrobiłam bo mam za darmo...

    f2w3gov3vzevjdp4.png
  • Cassie 65 Autorytet
    Postów: 625 491

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dżoanka! Dlaczego nie zdecydujesz się na amnio? No i ile masz lat? Też miałam usg idealne. Pappa za darmo nawet nikt mi nie powiedział po co to. 2 miesiące niepokoju i wynik amnio zdrowa dziewczynka:)

    T21 po USG 1:3862, po Pappa 1:269.
    Amniopunkcji- Zdrowa dziewczynka
    0S32p2.png
‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ