X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje 6 tc a pecherzyk ciazowy za maly bo 4mm...
Odpowiedz

6 tc a pecherzyk ciazowy za maly bo 4mm...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg OM jestem w 6tc,pecherzyk ciazowy ma 4 mm,wczoraj trafilam na ginekologie z powodu biegunki i wymiotow,lekarz zbadal i powiedzial ze jak na 6 tc to pecherzyk jest za maly,i albo ciaza jest mlodsza albo rozwija sie nieprawidlowo.o ciazy dowiedzialam sie w 4tc,beta byla na poziomie 95,77,dzos poszla krew na bete,zalamalam sie,ze ten pecherzyk taki maly,biore od dwoch tyg luteine 100 mg 2x dziennie,noe bylo zadnuch plamien ani mocnych boli brzucha,z ciazowych objawow tylko parcie na pecherz,najbardziej w nocy,sennosc w dzien,piersi staly sie wieksze,obrzekniete,troche mniejbolesne niz tydzien temu,jakoe wy mialyscie pecherzyki w.ciazy,koedy bylowidac zarodek???

  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam ten sam problem i też szukam jakiś informacji :( Przeszukałam cały internet ale nie znalazłam żadnych konkretnych informacji. Widzę, że post jest z kwietnia, jak to się skończyło u Ciebie?

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w 5 tyg i 3 dniu ciaży miałam pęcherzyk 6mm . w 6 tygodniu i 5 dniu poroniłam samoistnie moje maleństwo... Jaka jest wasza beta? czy ona prawidłowo rośnie. ? sprawdzacie to?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Beta przyrasta na poziomie 30-40 % wiec malutko, dziś zaczęłam 9tc w piątek mam wizytę mam nadzieje na dobre wieści..,

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety po paru dniach stracilam,nie wiadomo jaki byl powod,lekarz powiedzial ze widocznie byla jakas wada I tak bywana takich etapa h,tzw.naturalna selekcja.

    Obecnie jestem znow w ciazy,7 tc.biore luteine bo mialam slaby progesteron,wg normy labo.od 4.73-50.ja mialam 7.07 I 2x1.19.08.2017 byl widoczny pecherzyk 5mm.kolejna wizyta dop 19.09,martwie sie po tamtych przejsciach,codziennie sprawdzam czy piersi bola,doszly mdlosci,mialam parcie na pecgerz ale juz minelo,mam nadzieje ze teraz bedzie ok

  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No I nie robilam bety,takze nie wiem

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w tej ciąży w 6t0d był tylko sam pęcherzyk 9mm.

    a z objawami to jedynie często siku od początku, senność od 6tc, mdłości i to lekkie od 8tc, z piersiami podobnie, zaczęły być wrażliwsze i rosnąć od 8tc też ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że ból piersi minął, mdłości miałam dosłownie dwa razy i tak na prawdę nie czuję się jakbym była w ciąży co mnie coraz bardziej niepokoi..
    Wasze historie niestety nie napawają optymizmem i czuje, że tak samo będzie w moim przypadku :( Po cichu liczę na cud ale staram się nie cieszyć za bardzo.

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba byc dobrej mysli,taki efekt placebo po trosze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu jeszcze zagląda?? ;)
    Hej dziewczyny. Jestem jedną z tych, które jak na szpilkach czekają na kolejne USG. WG OM to 6t6d. Przedwczoraj (6t4d) miałam pierwsze USG i pokazał się pusty pęcherzyk o wielkości 10.40mm :( (mały?!). 1 grudnia (7t5d) kolejne USg aby sprawdzić czy będzie zarodek. Przeżywam to strasznie...
    Wątpię aby owulacja się przesunęła. Mam regularne cykle 27dni (baaaardzo rzadko 26 lub 28, pojedyncze przypadki). Współżyłam 9dc i 18dc (trochę na okrętkę, wiem, ale nie staraliśmy się za specjalnie... choć chcieliśmy już za niedługo).
    Zdaje sobie sprawę, że raczej nikt tu na forum nie jest lekarzem. Ale może miałyście podobną sytuację? Może któraś jest w stanie mnie pocieszyć i powiedzieć, że jeszcze nic straconego ? :( Mogła mi się przesunąć owu na tyle, że 18dc dał radę? :P
    Już szukam nadziei, gdzie mogę...
    Pozdrawiam Was.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ