X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród znieczulenie do porodu TENS
Odpowiedz

znieczulenie do porodu TENS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam nowy wątek, bo nic na ten temat na forum nie znalazłam. Mój szpital zamierza wprowadzić znieczulenie do porodu w formie TENS - przyskórnej elektrycznej stymulacji nerwów. Może któraś z was miała z tym styczność i wie jak to wygląda? Będę wdzięczna za wszelkie informacje

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam go podczas porodu.
    Wcześniej byłam na szkoleniu, ale moim zdaniem szkolenie jest niepotrzebne jeśli personel szpitala będzie umiał dobrze przykleić elektrody.
    Miałam podaną oksytocynę, więc siłą rzeczy skurcze są dużo bardziej bolesne, ale czułam sporą różnicą z tensem i bez. Wiem, bo w pewnym momencie zdjęłam TENSa i poszłam pod prysznic. Tak czy siak w pewnym momencie poprosiłam o ZZO. Generalnie jak jest możliwość, to radzę skorzystać.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. U mnie w szpitalu nie ma w ogóle znieczulenia do porodu, tzn póki co był dostępny tylko gaz rozweselający...teraz właśnie TENS chcą wprowadzić. Nie wiem w sumie czy jest sens jednak, bo w sytuacji jak to nie zda egzaminu to i tak nic innego nie będzie...Nie wiem czy się nie decydować na inny szpital

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyby mam na sprzedaz oryginalny zestaw elektrod do TENSA. Nieotwarty, data waznosci 2017.
    Mi sie nie przydal bo za szybko urodzilam :)

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Kajka Autorytet
    Postów: 448 347

    Wysłany: 23 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Podbijam temat - jakie słyszałyście opinie o TENSie? A może same stosowałyście?
    Podobno jest dostępny w moim szpitalu na życzenie. Ciekawa jestem, jak to działa :)

    hchysek2bqhy3qiu.png[/url]
    ---
    One of the happiest moments in life is when you find courage to let go of what you can't change.
    Okruszek (*) 12 tc.
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat! Ktoś używał urządzenia TENS podczas porodu? Jak wrażenia?

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ