X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Tokofobia
Odpowiedz

Tokofobia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miała któraś taką przypadłość?Byłyście z tym u lekarza?Wystawił Wam zaświadczenie, w którym macie adnotację, że poród sn jest przeciwwskazany?Zostało to uznane w szpitalu i miałyście cc?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja mialam cc na zyczenie. Moj doktor poradzil zeby miec papier w postaci zaswiadczenia od psychiatry o tokofobii. W szpitalu nie bylo problemow z uznaniem tego, cc robil moj lekarz, ciecie bylo na zimno, planowe.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot i jak wrażenia po cesarce?Długo dochodziłaś do siebie?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazenia jak najbardziej ok. Doszlam do siebie szybko, cc bylo we wtorek rano a w piatek wyszlysmy do domu. Pierwsza doba byla ciezkawa,ale to norma. Jak juz wstalam i sie rozruszalam to bylo z gorki.

    Barbie24 lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Avvre Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam cc dzieki zaświadczeniu od psychiatry. cc- poród jak poród, sa plusy i minusy.
    Plusy:
    -wiesz dokładnie kiedy urodzisz
    -nie boisz sie o komplikacje (niedotlenienia, wyciagniete rece, nogi, nacinania, rozerwania, poród trwający 24h, no różne cuda)
    -bólu porodowego (jest później ale... naprawde żaden dramat, mi sam paracetamol wystarczył)
    -żadnych zmian "na dole"
    minusy:
    -nie możesz byc z tatą i dzieckiem odrazu
    -ciężki pierwszy dzien ale trzeba sie odrazu duzooooo ruszac
    -ból brzucha ale dziewczyny mówia ze po sn nawet 2msc boli przy siadaniu
    -nie (teoretycznie) zajść w ciąże przez pierwsze 2 lata ale znam maase przypadków gdzie laski szybciej zachodzily i bylo wszystko ok.

    jak przemówczyni, urodziłam we wtorek, w czwartek wyszłam a w sobote juz spałam na brzuchu.
    ps. nawet z latacja nie ma problemu przy cc tylko trzeba ja rozruszac mechanicznie, laktatorem, juz pierwszego dnia

    Barbie24 lubi tę wiadomość

    8599yx8dfxitqw4o.png
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avre a jak na to zaświadczenie reagowali w szpitalu?Nie miałaś żadnych nieprzyjemności?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ