X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Odpowiedz

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ellen Przyjaciółka
    Postów: 119 154

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem ciekawa opinii o porodach w szpitalu wojewódzkim w BB. Rodziłyście tam czy na Wyspiańskiego? A może Esculap? Który wybrać?

    f2w3rjjgmi80i166.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodzić w Wojewódzkim, mam tam swoją położną :) termin na 8 lutego, dam znać po wszystkim ;) a z tego co czytałam są różne opinie, ale każda kobieta też przeżywa poród inaczej...

    Pierwsze dziecko rodziłam w Krakowie, więc też na razie nie mam doświadczenia z bielskimi szpitalami.

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • Ellen Przyjaciółka
    Postów: 119 154

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papciu będę wdzięczna na Twoją opinię. Czy mogłabym jeszcze prosić o namiary na położną? Tez chciałabym mieć ta swoją a żadnej nie znam, za to mój lekarz tam pracuje więc nie jest źle Życzę ci szybkiego i łatwego porodu! Pozdrawiam

    f2w3rjjgmi80i166.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 17 lutego 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu zmobilizowałam się, żeby napisać :) urodziłam córeczkę 3360 g, 54 cm, siłami natury 3.02 w Szpitalu Wojewódzkim, czyli równo 2 tygodnie temu ;)

    Jeśli chodzi o położną, rodziłam z Beatą Pyjur. Jestem bardzo zadowolona, naprawdę mi pomogła, rodziłam wertykalnie i udało się ochronić krocze, wyszłam z tego bez jednego szwu :) namiary mogę podać na priv.

    Ogólnie dobrze wspominam położne i lekarzy, opieka super, chociaż mają sajgon na oddziale, bardzo dużo dzieci się rodzi. Podczas 4 godzin mojego porodu wszystkie sale porodowe były zajęte i jeszcze zrobili 3 cc... Także personel ma co robić.

    Po porodzie miałam Małą 2 godziny w kontakcie skóra do skóry, później przewieźli mnie na salę 2-osobową, córka była przez cały pobyt ze mną, tak jak chciałam, wszystkie badania były wykonywane przy mnie. Nie chciałam, żeby kąpano dziecko w szpitalu (są prysznice dla dzieci w salach) i jak najbardziej to uszanowano.

    Jedyne do czego mogę się przyczepić i co mi bardzo przeszkadzało to warunki sanitarne. Salowe bardzo leniwe, rzadko sprzątały toalety, nie mówiąc o prysznicach, przez co warunki były tam kiepskie ;/ na trakcie porodowym jedna z dwóch toalet była zapchana i nawet po interwencji położnej salowa nic z tym nie zrobiła :( prysznic był przytkany, przez co zbierała się woda aż do kostek... Trzeba było mieć swój papier toaletowy, mydło i ręczniki, bo nic nie było uzupełniane.

    Jedzenie nie było złe, tylko bardzo monotonne, na śniadanie i kolację codziennie chleb, masło i szynka, obiady różne, ale jak to w szpitalu, bez szału :P

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z ubrankami? Trzeba miec wszystkie swoje? Czy mozesz podzielic sie jak z p.Beata bylas dogadana? Tzn jaka kwota, co obejmowala itd?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Bb Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli decydujecie się teraz na póród w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku, to pamiętajcie o jednym - niezależnie od tego czy jesteście szczepione czy nie - będziecie testowane. Jeśli test wyjdzie pozytywny ( a uwierzcie, mi że wychodził wielu pacjentkom bezobjawowym) to po porodzie nie zobaczycie swojego dziecka! Przewiozą Was na oddział covidowy na parter, a dziecko będzie na innym oddziale. Będziecie mogły odciągać mleko i posyłać. Stan psychiczny dramat, tęsknota nie dopisania. Jeśli się okaże, że dzidzia ma jakieś problemy i będzie trzeba zostać dłużej, to będziecie cały czas same ( izolacja trwa 10 dni). Oczywiście to samo dotyczy Pań po cesarkach. I również jest zakaz porodów rodzinnych. Przemyślcie sobie to dobrze, bo nie będzie odwrotu. Natomiast Panie pielęgniarki na oddziale covidom wszystkie co do jednej Cudowne, lekarze również. Niestety procedura odgórna nie do zrozumienia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ