X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Rozejście spojenia łonowego
Odpowiedz

Rozejście spojenia łonowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 21 maja 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, dziewczyny które się zmagały z tą przypadłością, proszę o wypowiedź.

    Jak rodziłyście? Na ile mm było rozejście? Czy jeśli dostanę skierowanie na CC w szpitalu będą sprawdzać rozejście. Pytam bo gin na USG badał inaczej niż ortopeda (gin przykłada głowice inaczej niż ortopeda i wychodzą rozbieżne wyniki). Ja się już psychicznie nastawiłam na CC i boje się że w szpitalu ortopeda stwierdzi że można SN a ja panicznie się boje...

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 21 maja 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam problem ze spojeniem.tyle, ze nikt nie badal mi tego przed porodem bo az tak mi nie dokuczalo, jak wiecej pochodzilam to odczuwalam bol. Urodzilam SN i po porodzie bylo gorzej niz przed ale wg ortopedy rozejscia nie bylo..a ja nie moglam sama przekrecic sie na łóżku a o wstaniu nie bylo mowy...
    Teraz jestem w drugiej ciazy. Bol spojenia odczuwam co jakis czas ale jeszcze niezbyt dokuczliwie. Jesli bedzie gorzej to wybiore sie do dobrego fizjoterapeuty bo poboc mozna jakies plastry naklejac itp.
    Ja nastawiam sie na porod Sn no nie chce cesarki no chyba ze beda wskazania.

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 21 maja 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMaria a w ktorym tyg. jestes?

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lenka dopiero w 25 tyg, ale problemy ze spojeniem mam już od 16 tyg...teraz jest coraz gorzej, czasem mam dni że nie mogę wstać rano z łóżka... z tygodnia na tydz jest coraz gorzej, boje się że na koniec ciąży w ogóle nie będę chodzić

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 22 maja 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie nie ciekawie.. Sprobuj moze znalezc jakiegos fizjoterapeyte, moze cos pomoze..

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ