X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Przyszłe Mamy z Katowic i okolic
Odpowiedz

Przyszłe Mamy z Katowic i okolic

Oceń ten wątek:
  • szklana.kulka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zaglądają tutaj przyszłe Mamy z Katowic?:) Na kiedy macie terminy? Gdzie rodzicie? Co czytacie? Ja szukam aktulanie dobrej szkoły rodzenia NFZ, czyli w zasadzie dobrej położnej, która pomoże oswoić lęki porodowe :?: To mój pierwszy dzidziuś, termin na styczeń 2016. Może będziemy umawiać się na spacerki?;)

  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 14 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z Bierunia koło Tychów też mam termin na stycznia 2016 roku. Mam zamiar rodzić w wojewódzkim w Tychach, pierwszy poród u Bonifratrów miałam. polecam Ci szkołe rodzenia w Tychach NZOZ Opieka rodzinna Tychy, na NFZ, położna Dorota Kuca poczytaj opinie, najlepsza położna w okolicy, dojedzie bez problemu, to ona również prowadzi szkołę rodzenia w Tychach. Do szkoły uczęszczałam w pierwszej ciąży już pod koniec i teraz też uczęszczam, polecam z czystym sumieniem. Gdybyś miała jakieś pytania to proszę śmiało pytaj :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • Lilijka30 Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 22 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na styczeń. Biorę pod uwagę szpital na Łubinowej i Bonifratów. Tychy u mnie odpadają, choć bym miała najbliżej.

    Czy któraś jeszcze rozważa Łubinową i Bonifratów? Łubinowa ma dobre opinie. Bonifraci też, ale... no właśnie, afera z zaniedbaniami i niemiłymi położnymi się przewijają. Nie mam tam lekarza prowadzącego i troszkę się obawiam gorszego traktowania.

    Lilijka30
  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 22 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) Ja rodzę co prawda już w poniedziałek, jestem z Katowic. Wybrałam jednak szpital w Rudzie Śląskiej na Goduli. Mam tam swojego lekarza i tam będę miała cc. Lilijka30 mnie lekarka na początku też polecała na Bogucicach ale tyle się słyszało o błędach tam, że nawet nie brałam pod uwagę tego szpitala.

    alicja_ lubi tę wiadomość

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 22 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam pierwszą córkę w 2014r u Bonifratrów, ale na pewni drugi raz tam nie będę rodzić. Szczerze nie polecam, przereklamowany :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • milusiak Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam rodzic w Pyskowicach. Mam tam lekarza prowadzącego.

  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 24 października 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, urodzilam dzis po 0.29:)) Jestem szczęśliwa a Zuzia zdrowa i grzeczniutka <3

    alicja_, Falon lubią tę wiadomość

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również z tych okolic:) Będę rodzić w Rudzie Śląskiej:) Termin na 1 grudnia.
    Marcia28 - możesz opowiedzieć trochę o tym szpitalu?

    Falon lubi tę wiadomość

  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 28 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! jak miło;-)ja również z tych okolic;-) myślałam o Łubinowej w Katowicach, o Śląskim instytucie matki i noworodka w Chorzowie i mimo że w Rudzie Śląskiej mam najbliżej to jednak chyba przeważa u mnie Chorzów, dlaczego?
    Chorzów z tych względów że rodziła tam moja siostra która miała CC.
    Bardzo znakomicie się o tym szpitalu wypowiadała i mimo że wtedy (2 lata wstecz)szpital był jeszcze przed remontem to położne, pielęgniarki i cały personel był taki wspaniały, pomocny i niesamowicie życzliwy że to mnie bardzo przekonało;-) dla mnie najważniejsi są ludzie którzy maja do tego serce;-)
    Szkołę rodzenia też wybrałam stamtąd bo potem jest raźniej widząc znajome sympatyczne buzie ;-)
    Mam nadzieję że nie będę żałować ;-)

    201604051765.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 28 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia28 wrote:
    Hej, urodzilam dzis po 0.29:)) Jestem szczęśliwa a Zuzia zdrowa i grzeczniutka <3


    Marcia28 gratuluję!!! ;-)

    Jak troszeczkę ochłoniesz to daj znać jakie wrażenia z tego szpitala, napisz proszę coś więcej ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 13:04

    201604051765.png
  • Lila26 Autorytet
    Postów: 358 222

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane , podziele sie z wami moja opinia.
    Rodzilam w Katowicach na Raciborskiej i ten szpital polecam. Jednak nie polecam tego na Bogucicach Bonifratow -pracuje tam noja tesciowa i szczerze odradza mi ten szpital poniewaz jest tam duzo zarazkow itp itd. Takze ja tam nie poszłam.

    Lila


    4c3t3e3kw88kz09h.png

    10.11.16 SERDUSZKO <3

    iv09vcqggbuo5eac.png
  • Demetria Autorytet
    Postów: 280 145

    Wysłany: 9 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Są tu jakieś przyszłe mamusie obecnie? Gdzie zamierzacie rodzic?

    14.02 - 4mm serduszko <3
    07.03 - 2cm szczęścia
    04.04 - 8,2cm i prawdopodobnie będzie Elena <3
    02.05 - wizyta
    tt1d65e6.png
    tt1d6895.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demetria wrote:
    Cześć. Są tu jakieś przyszłe mamusie obecnie? Gdzie zamierzacie rodzic?


    Hej
    Ja jestem z Rybnika i zamierzam rodzić w Żorach - wiele koleżanek/znajomych tam rodziło i bardzo sobie chwaliły.

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja z Katowic jutro mam pierwsza wizytę u lekarza i jeśli się potwierdzi i Bóg da to myślę że wybór padnie na rude śl. Bo tam pracuje moj lekarz :)

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • krysztalek88 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia2901 wrote:
    Hej
    Ja jestem z Rybnika i zamierzam rodzić w Żorach - wiele koleżanek/znajomych tam rodziło i bardzo sobie chwaliły.
    Na kiedy masz termin? Ja też zamierzam rodzić w Żorach i tak się zastanawiam czy to na pewno dobry wybór?

    2nn33e3kbrkr2ff7.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieciekawie z tymi Bonifratami, a tam zamierzałam rodzić :( Ewentualnie szpital na Raciborskiej wezmę pod uwagę. Jak się naczytałam to każdy szpital ma jakieś dobre i złe opinie - trzeba rodzić w domu :D :D

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysztalek88 wrote:
    Na kiedy masz termin? Ja też zamierzam rodzić w Żorach i tak się zastanawiam czy to na pewno dobry wybór?


    Dokładnie na 2 czerwca, ale możliwe że maluch będzie szybciej.

    Masz jakieś informacje może odnośnie tego co nalezy tam dokładnie zabrać?
    W sensie czy pieluchy oni dają czy swoje, ubranka od nich czy swoje itd.. ?? :)

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 23 maja 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demetria wrote:
    Cześć. Są tu jakieś przyszłe mamusie obecnie? Gdzie zamierzacie rodzic?


    Hej, ja przymierzam się do szpitala wielospecjalistycznego w Gliwicach, ale jestem z Tarnowskich Gór, mam nadzieję, ze zdążę dojechać :P
    Może jakieś opinie o tym szpitalu?

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie są zarazki, nawet Mayo Clinic w Ameryce ma zakażenia szpialne na poziomie 3 %. Planuję u Bonifratrów, z indywidualną opieką położnej.

    dqpri09k6uedld97.png
  • agaro3 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniec września raciborska , cc wskazanie

    agaro3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ