X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród 'Przeterminowane' mamusie ;)
Odpowiedz

'Przeterminowane' mamusie ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) moj termin porodu byl teoretycznie 1 lub 3 grudnia a tu ciagle nic. Jestem juz kilka dni w szpitalu, kobiety wokol mnie rodzą i tylko ja leze i ciesze sie na kazdy skurcz a skurcze lapia ale np. po dwoch godzinach skurczow jak ide spac to sie wszystko wycisza. To moje pierwsze malenstwo i zastanawiam sie czy czesto sie tak zdarza przy pierwszym dziecku, ze jest tak po czasie? Strasznie nie chce indukcji porodu, chcialabym zeby to sie samo jakos rozkrecilo..

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj
    Ja swój pierwszy poród tez miałam po terminie 14 dni. Został wywołany.Zero skurczów dopiero zaczeły sie pojawiac po kroplówce i jakos to poszło juz. W szpitalu leżałam tydzień i ciagle zmienialy sie lokatorki w pokoju a tylko ja zostawałam. Drugi poród tez po terminie tydzień. Pierwsza próba wywołania zaczynała sie dobrze ale po odłączeniu od kroplówki wszystko ustapiło. Przed druga próba okazało sie ze dzieciatko sie nagle odwrocilo i skonczyło sie to nagłą cesarka.

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ