X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w wodzie - trójmiasto
Odpowiedz

Poród w wodzie - trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 25 września 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) szukam jakichkolwiek informacji dotyczących tego gdzie w trójmieście można rodzić w wodzie. Wiem, że to nie jest dobre dla każdego ale ja znam swój organizm na tyle, że wiem, że ciepła woda zawsze mi pomaga na wszelkie bóle i napięcia i strasznie mi zależy żeby mieć taką możliwość ale jakoś nigdzie nie mogę w necie znaleźć szpitala, który daje taką możliwość. Czy ktoś coś wie z własnego doświadczenia?

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 26 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na pierwsze dziecko, ale wiem, że na Zaspie nie ma wanny. Wanna jest w Wojewódzkim, ale z tego co wiem to można tam siedzieć tylko w 1 fazie porodu.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ