X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Tychach Megres
Odpowiedz

Poród w Tychach Megres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żania Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was rodziła tam pod koniec 2015 albo już w 2016 zależy mi na jak najbardziej aktualnych opiniach na temat tego szpitala ponieważ nigdzie nie mogę znalesc nic aktualnego a z przed kilku lat nie są niestety najlepsze a ja mam tam mieć cesarke

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
    f2w33e3k4eitcb0h.png
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam tam rodzić. Od 3 koleżanek, które niedawno tam rodziły słyszałam dobre opinie.

  • XXsylwiaXX Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś coś nowego w tym temacie może dodać? Rodziła któraś z Was ostatnio w tym szpitalu?☺

  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam ani jednej dobrej opinii. Wole rodzić w katowicach.

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W megrezie rodziłam w kwietniu. Jestem bardzo zadowolona i jeśli przyjdzie mi rodzić jeszcze raz, to też na pewno tam :) Położna prowadząca poród wspaniała. Mobilizowała mnie i czuję, że dzięki niej urodziłam szybko i bez żadnej traumy :D Lekarka też bardzo dobrze mnie zszyła i dzisiaj nie mam śladu. Ogólnie koleżanki z sali bardzo chwaliły swoje położne prowadzące poród.

    Warunki są jakie są (sale 4 osobowe), ale to nie hotel. Ważne, żeby opieka była odpowiednia.
    Jedyne do czego można się przyczepić to mały nacisk na naukę karmienia piersią i dokarmianie noworodków sztucznym mlekiem, ale zawsze można było pójść po położną, żeby poinstruowała co i jak.

  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 17 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w tychacha ponad 3 lata temu i teraz również tam będę rodzić. Leżałam też długo na patologii w tym szpitalu w pierwszej ciąży. Jak dla mnie warunki nie są najważniejsze (chociaż nie najgorsze) ale bezpieczeństwo mamy i dziecka
    Kilka moich koleżanek w ostatnim czasie też tam rodziło i są zadowolone

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 20 października 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również szukam informacji na temat tego szpitala :) Czytam na stronie, że umożliwiają poród na kole i w basenie, czy to wszystko na NFZ czy za odpłatą? Czy któraśk z Was orientuje się czy doktor Anna Belowska tam jeszcze pracuję? Byłam U Niej w Orbimedzie na prenatalnych i wybieram się na połówkowe, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Oczywiście na połówkowych dopytam czy pracuje tam nadal i jaka jest jej opinia, ale może któraś z Was wie coś więcej? :)

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 25 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tygodnie temu ponownie rodziłam w Tychach. Poród szybki więc nie skorzystałam z żadnych udogodnień ;) Trafiłam na cudowną położną i lekarza. Wszystko co jest oferowane czyli basen czy koło jest w ramach NFZ. Również poród rodzinny .
    To mój drugi poród i po raz drugi jestem zadowolona.

    Nie wiem czy dr Belowska nadal pracuje. Też byłam u niej na prenatalnych i zrobiłą na mnie bardzo dobre wrażenie. Ja mam swojego lekarza w tym szpitalu dlatego nawet się nie zastanawiałam gdzie rodzic

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy orientujecie się jak to jest do szpitala z lakierem badz hybrda na paznokciach ? Bo nie wszedzie na to patrza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 09:33

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam oddział patologi ciązy. Nie tylko warunki bardzo dobre, ale sama opieka wzorowa. Na patologii leżałam 4 tygodnie i wszystko dokładnie kontrolowali, zanim podjęli decyzję o wypisie. Jak tlyko mieli jakieś wątpliwości przedłużali pobyt. Mnie uratowali dziecko. Nawet jeśli uważali, że stan pacjentki umowżliwa jej pobyt w domu to na zwyczajną prośbą podyktowaną obwawą pacjentki, pozostawiali ciężarną w szpitalu. Z powodu głupiego bólu głowy kilka położnych pottafiło skakać koło pacjentki. Bardzo szybka rekacja na utratę tętna dzieckba i cc na cito w 35 tyg.

    Nie polecam z kolei opieki poporodowej. Nie chce mi się nawet opisywać szczegółów w każdym razie pacjentka pozostawiona sama sobie, nawet jeśli z powodu koszmarnych wyników morfologii kobieta traci przytomnoc to nie ma żadnego zainteresowania, żadnej pomocy. Położne na noworodkach to wiedźmy. Cały czas gadają, a dzieci ryczą, robią cokolwiek przy dzieciach dopiero jak jakaś mama zbliża się na oddział. Porady laktacyjne albo żadne albo na odwal. Fochy jak pacjentka prosi o pokazanie czegoś przy dziecku i traktowanie z góry.
    Mogę tylko pochwalić ordynatora oddziału neonatologii.

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • Ivona12 Koleżanka
    Postów: 54 45

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy_Kordonek wrote:
    Również szukam informacji na temat tego szpitala :) Czytam na stronie, że umożliwiają poród na kole i w basenie, czy to wszystko na NFZ czy za odpłatą? Czy któraśk z Was orientuje się czy doktor Anna Belowska tam jeszcze pracuję? Byłam U Niej w Orbimedzie na prenatalnych i wybieram się na połówkowe, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Oczywiście na połówkowych dopytam czy pracuje tam nadal i jaka jest jej opinia, ale może któraś z Was wie coś więcej? :)

    Różowy kordonku rodzisz w Tychach?

    ckaihqvkg3tvj3yx.png
  • AnnaK. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belowska nadal pracuje w Megrezie, chodzę do niej już drugą ciążę, proponowała mi drugie cięcie ale że na pierwsze zdecydowałam się csk to i tam jadę z drugim na dniach. Największy minus jaki mnie skłonił do nie wybrania Tyskiej porodówki, to fakt że mąż nie może być po cc w sali pooperacyjnej a przez co maluch na dzień dobry dostaje mm bo nie może "wisieć na piersi". No i u mnie wiem z perspektywy czasu że gdyby właśnie nie mąż to nie kp bo w pierwszych trzech dobach non stop spałam przez szalejące ciśnienie, i tylko mąż mnie budził żebym synkowi dała pierś

    AniaK.
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoś jakieś aktualniejsze informacje jeszcze? :) Byłabym bardzo wdzięczna za odzew.


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 9 maja 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam końcem lipca 2017. Pierwsza ciąża i sam poród przeszedł sprawnie. 3h 25m no a opieka poporodowa - niestety pozostawia wiele do życzenia.

    l22nhdgen92nqanl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ