X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Gdańsk-Zaspa jakie opinie macie
Odpowiedz

Poród w Gdańsk-Zaspa jakie opinie macie

Oceń ten wątek:
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Jakie macie opinie o tym szpitalu gdyż ja mieszkam 60 km od Gdanska i moja gin powiedziała ze na pewno bede tam rodzić ,gdyż synek ma problemy z serduszkiem.

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • ratiolegis Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tam rodziłam pierwszego syna tylko, że 12 lat temu..:) ale teraz też się tam wybieram z córką. Szpital jak szpital z tym, że Zaspa ma najwyższy jakiś tam stopień jeżeli chodzi o porody i dzieciaki z jakimiś wadami/chorobami.

    ratiolegis
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fajnie ze ktos sie odezwał:)
    A czy mąż może byc przy porodzie?
    I jak ocenialas opiekę szpitalna?

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też rodziłam w Gdańsku, ale na Klinicznej. Przy wyborze szpitala nasłuchałam się różnych opinii. Jedni chwalą Zaspę, a inni przestrzegają. Wg mnie jak się nie przekonasz sama to nigdy się nie dowiesz jak jest naprawdę. Z tego co wiem to na Zaspie nie dają znieczulenia zewnątrzoponowego, a tata przy porodzie może być chyba w każdym szpitalu. Pewne jest to, że tam mają najlepszych neonatologów i sprzęt dla noworodków, więc Twój synek będzie w dobrych rękach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 15:10

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Myss :))
    No mnie moja gin kieruje bym wybrała zaspę gdyż tam są specjaliści od wad wrodzonych serduszka.Zobaczamy co specjalista z Invicty przy echu serduszka powie czy to wada czy cos innego.Jak narazie myślimy tylko pozytywnie:))

    A co do znieczulenia to Ja przy córce nie chciałam ale ze mną na sali leżała dziewczyna po naturalnym porodzie i po znieczuleniu i byla bardzo obolala- o wiele gorzej niz ja a tez naturalnie rodzilam..
    Nie wiem od czego to zalezy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 16:29

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki żeby nie było nic poważnego!

    Ja chciałam rodzic bez znieczulenia ale żeby było dostępne w razie gdybym w trakcie zmieniła zdanie :) i tak też się stało ale niestety było już za późno. Za to bardzo dobrze wspominam gaz rozweselajacy :D

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    To trzymam kciuki żeby nie było nic poważnego!

    Ja chciałam rodzic bez znieczulenia ale żeby było dostępne w razie gdybym w trakcie zmieniła zdanie :) i tak też się stało ale niestety było już za późno. Za to bardzo dobrze wspominam gaz rozweselajacy :D

    To gaz tez przy porodzie dają??ale jaja:)
    A znieczelunie platne jest jezeli sie chce?

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaz był dostępny tam gdzie ja rodziłam a jak na Zaspie to nie wiem. Jeśli chodzi o znieczulenie to jest bezpłatne ale w niektórych szpitalach nie mają dostępnego na żądanie i tak podobno jest na Zaspie.

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness, ja mogę Ci parę słów napisać nt. Zaspy. Gorąco polecam ten szpital. Ma III stopień referencyjności, co oznacza że ratują tutaj międzyinnymi skrajne wcześniaki.
    Mi również uratowali tu syneczka 10 lat temu a niebawem i drugi raz bedę rodzić. Tym razem prawdopodobnie SN:) Duzo moich znajomych tu rodziło i są zadowolone. Z aktualnych środków znieczulajacych jest gaz, ponoć słabo daje, bardziej rozlużnia matkę, opiaty-, dolargan dożylnie, czopki przeciwbólowe no i zzo w fazie eksperymentalnej- czyli zależy jak sie im wbijesz w godziny:) Ja tam w razie mega bólu biorę wszystko:)Porody rodzinne są i całkiem niezle wypadają. Jest po remoncie, są osobne sale do porodów-już nie te boxy. Nie widzialam na żywo bo rodziłam wczesniej przez cc. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 23:26

    Agness27 lubi tę wiadomość

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina81 wrote:
    Agness, ja mogę Ci parę słów napisać nt. Zaspy. Gorąco polecam ten szpital. Ma III stopień referencyjności, co oznacza że ratują tutaj międzyinnymi skrajne wcześniaki.
    Mi również uratowali tu syneczka 10 lat temu a niebawem i drugi raz bedę rodzić. Tym razem prawdopodobnie SN:) Duzo moich znajomych tu rodziło i są zadowolone. Z aktualnych środków znieczulajacych jest gaz, ponoć słabo daje, bardziej rozlużnia matkę, opiaty-, dolargan dożylnie, czopki przeciwbólowe no i zzo w fazie eksperymentalnej- czyli zależy jak sie im wbijesz w godziny:) Ja tam w razie mega bólu biorę wszystko:)Porody rodzinne są i całkiem niezle wypadają. Jest po remoncie, są osobne sale do porodów-już nie te boxy. Nie widzialam na żywo bo rodziłam wczesniej przez cc. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
    Dziękuję za opinie:)
    A to miałaś wskazania do cc?
    Ja zastanawiam się jak to u mnie będzie czy w razie co jak okaże się ze maly ma wadę serduszka to czy będę naturalnie rodzic czy od razu cc.
    No nadal trzymam kciuki by jednak maly miał zdrowe serduszko bo kopać to on potrafi:))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja rok temu rodzilam na zaspie przez cc i jestem mega zadowolona, zatem kolejna dzidzia rowniez bedzie sie rodzila na zaspie;) ja goraco polecam, mialam swietnego lekarza do porodu a potem polozne tez byly bardzo mile i duzo pomagaly i objasnialy;)

    Agness27 lubi tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Hej, ja rok temu rodzilam na zaspie przez cc i jestem mega zadowolona, zatem kolejna dzidzia rowniez bedzie sie rodzila na zaspie;) ja goraco polecam, mialam swietnego lekarza do porodu a potem polozne tez byly bardzo mile i duzo pomagaly i objasnialy;)

    A co trzeba zabrać tam do szpitala?:)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 25 marca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabrać musisz w sumie to co dla dziecka, tj ciuszki, pieluszki, chusteczki ( oczywiscie na poczatku po porodzie ubiora dziecko w swoje ciuszki, zaloza pieluszke, daja kremik do dupki itd), potrzebujesz podkladow poporodowych podpasek na polog majtek jedno/ wielorazowych siateczkowych najlepiej i wszystko to co do kazdego i nego szpitala :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny! Ja mam pytanko tylko pośrednio w temacie... Będę wdzięczna za odpowiedź! Czy na Zaspie mają rożki do dziecka, czy trzeba miec swój?

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoj ;)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Bella! Powodzenia przy porodzie! :)

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy macie może jakieś nowe informacje o Zaspie? Z tego co widziałam nadal jest tam remont? Mam pytanie odnośnie torby do porodu na Zaspę: czy robią jakieś uwagi odnośnie jej wielkości? Wiem, że wszystko trzeba mieć swoje, więc nie da się tego spakować w torbę sportową, więc szykuję walizkę trochę większą niż taka na bagaż podręczny. Jak było u Was?

  • Twix mama Przyjaciółka
    Postów: 131 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza0406 ja urodziłam na zaspie w 2012 roku i miałam że sobą 3torby choć takie jak na podreczny bagaż.nikt nic nie mówił.teraz znów planuje tam rodzić,a spodziewam się blizniat więc napewno będę miała ogromny bagaż:)
    A mam pytanie czy ktoś wie czy jest możliwość wynajęcia osobnego pokoju na Zaspie gdzie po CC mógłby być ze mną ktoś z rodziny w razie czego do pomocy?

    atdcgu1ryimgf87i.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam bardzo nastawiona na Zaspę, moja chrzestna pediatra z resztą też polecała, ale fakt - trwa tam nadal remont i cały oddział jest ściśnięty w jednym skrzydle na jednym piętrze. Byłam tam zobaczyć tydzień temu i jakoś kurcze mało przyjemnie się tam wydawało. Sale były zawsze dwuosobowe, a teraz są 3, bo nie ma miejsca. Są piłki, nie widziałam drabinek.
    Ja rozważam też Wojewódzki, też tam byłam, tylko nie na salach poporodowych, tylko widziałam, gdzie się rodzi i jakoś lepsze to wrażenie sprawiło. Są drabinki i w jednej sali wanna.
    Jakbym miała mieć CC albo by były jakieś problemy z małą to bym poszła na Zaspę, ale, że raczej się nie zapowiada (odpukać) to myślę nad Wojewódzkim.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ