X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród latem :)
Odpowiedz

poród latem :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, doradzicie proszę jakie ubranka i rzeczy zabrać dla dziecka do szpitala latem?szpitalna lista nie rozróżnia pór roku a wątpie że będę zakładać dziecku te wszystkie warstwy w lipcu..chociaż wiadomo, z pogoda bywa różnie ,ale zakładając temperatury 25-30 stopni,macie jakies doświadczenie w tej kwestii, co zakładałyście swoim maluchom kiedy było bardzo ciepło?Kompletnie nie wiem jak do tego podejsc i mimo że do lipca jeszcze trochę czasu to już o tym myślę ;)

  • Magdula Autorytet
    Postów: 846 299

    Wysłany: 30 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik, ja wprawdzie rodziłam we wrześniu ale było bardzo gorąco. I pomimo tych temperatur (na salach nie było czym oddychać) położne zakładały dzieciom body z krótkim rękawem, kaftanik z długim, śpiochy, wkładały w rożek i jeszcze kocykiem nakrywały. Dla mnie to była gruba przesada ale one twierdziły, że tak trzeba. Ja oczywiście ten kocyk i rożek odwijałam ale zmierzam do tego, że może być różnie i chyba najlepiej zabezpieczyć się na każdą ewentualność.

    wd3wnub.png

    576fa95f1296f.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też wrześniowe i z czasów upałów :) Ubieraliśmy tylko w kaftanik + śpiochy, na wierzch rożek i to tyle. Żadnych bodziaków, czapeczek i kocyków.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ