X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród PODKARPACIE
Odpowiedz

PODKARPACIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) są jakieś dziewczyny z podkarpacia? Gdzie będziecie rodzić?

  • i_w_i Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej tez jestem z Podkarpacia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie zamierzasz rodzić? jakieś opinie?

  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Szopena, jak urodze to napisze czy bylo ok;)

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och, ja Rzeszowa raczej nie brałam pod uwagę, bo troche daleko, jestesm z Tarnobrzega, ale skłaniam się ku Nowej Dębie.

    Ale daj znać, może się tak złożyć,że akurat bęziemy gdzieś w Rzeszowie i zacznę rodzić, kto wie ;)

    Ewelcia183 lubi tę wiadomość

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w profamilii , polecam :)

    magdalenkaihelenka lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • i_w_i Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wybieram poród w swoim mieście w Przemyślu. Tu się czuję pewniej.

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka ja też jestem z Tarnobrzega. Na kiedy masz termin?

    magdalenkaihelenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak miło, 27 września z OM,a z USG 14. A Ty?

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na koniec lipca lub środek. Tylko mam problem bo od 6 lipca ma być zamknięty oddział w Tarnobrzegu i zastanawiam&się nad Nową Dębą.Masz jakieś informacje na temat tamtejszej porodówki, lekarzy,położnych?

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do lekarza gdzie chodzisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodze do przychodni na Mickiewicza, a bede rodzić w Nowej Dębie, chodzę tam do szkoły rodzenia,prowadzą ja położne ze szpitala, spoko babki sie wydają. porodówka ponoć jest chwalona.

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz to dobrze wiedzieć bo chyba pojadę do Nowej Dęby :) Jak tam okres ciąży mija? Jak będę rodzić w Nowej Dębie to Ci napisze co i jak :) Jak tam dzidziuś? Chłopiec czy dziewczynka? Ta szkoła rodzenia jest płatna? Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoła jest darmowa, w poniedziałek są ostatnie zajecia bo na wakacje jest zamknięta, u nas będzie dziewczynka, a u Ciebie? ja ciaze znoszę bardzo dobrze, obeszło się bez nudnosci i wymiotów nawet, teraz mnie czasem pachwiny ciągną i spojenie boli a tak to bardzo dobrze:) no to jakbyś rodziła w Nowej Debie to pisz poźniej:) a Ty gdzie chodzisz do lekarza? i jaka płeć dziecka? ja byłam jeszcze u Hary prywatnie na USG.

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to już się nie załapię :) U nas też będzie dziewczynka :) Ciąże znosiłam bardzo źle, pierwsze 3 miesiące koszmar, nie miałam zbytnio nudności ani wymiotów, ale byłam taka jakaś niedorąbana. Spałam praktycznie całe dnie na nic nie miałam ochoty, schudłam. Potem problemy z nosem. Od 4 miesiąca aż do teraz mam zatkany nos (podobno w ciąży zwężają się naczynia krwionośne i to przez to), ale ja to miałam masakrę. Nos zatkany jak beton, nie mogłam oddychać, nie czułam smaków, zapachów. Objeździłam prywatnie wszystkich laryngologów i nikt mi nic nie chciał przepisać, aż trafiłam na pewne forum i tam polecono taki steryd do nosa i poprosiłam swojego ginekologa i mi wypisał. Teraz jest troszkę lepiej, ale ciągle mam przy sobie krople do nosa i jak przytyka to zapuszczam. A teraz to strasznie od miesiąca boli mnie spojenie łonowe, krocze. Chodze jak kaczka :) Najgorzej jest w nocy jak chce zmienić pozycję, ale gin mówi, że się wszystko rozciąga i przygotowuje do porodu. No i oczywiście jakieś 2 tygodnie temu zaczęły mi puchnąć nogi, choć myślałam, że mnie to ominie. Jak trochę pochodzę to tak puchną, że kostek nie widać :) Ja wszystko robię w domu jeszcze, myje okna, piorę, odkurzam, myje podłogi :) Do lekarza chodzę na Dzików do dr Ziobry i bardzo sobie chwalę go, choć minusem jest to, że nie pracuje w żadnym szpitalu :) Jakbyś miała jakieś pytanka to pisz śmiało :)

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynym plusem jak do tej pory z mojej ciąży to to, że przytyłam tylko 8,5 kg. Zostały mi tylko 3 tygodnie więc może już nie przytyję tak dużo :) Choć i tak czuję się jak słoń juz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym spaniem to i ja tak miałam, a w nocy faktycznie obrócić sie coraz gorzej, dziś udało mi się przespać noc bez wstawania do łazienki :)mi na szczescie nogi nie puchną, ale chodzić za duzo nie moge bo mnie zaraz ciągnie podbrzusze, lekarz mi mówi,że to normalne, bo jestem bardzo szczupła, co prawda przytyłam już 8 kg ale nei widac tego jakos ;) jak stoje tyłem to nikt nie powie,ze jestem w ciązy, dopiero jak się odwróce to widać sporą piłeczkę :) i brzuch mam dosyć nisko wiec mam spory ucisk na spojenie.
    jak chcesz to mam ze szkoły rodzenia liste co trzeba do szpitala w Nowej Dębie, tylko wstawiłabym Ci ją po niedzieli bo zaraz się zbieramy i jedziemy na weekend do moich rodziców takze będe trochę niedostepna.
    a rodzisz sama czy poród rodzinny? i z której częsci Tarnobrzega jestes? może bedziemy miały okazje razem spacerować? :)

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie poród rodzinny :) Mieszkam blisko szkoły podstawowej nr 4, ale przeprowadzamy się właśnie w męża rodzinne strony, jakieś 20 km od Tbg, ale będę tam często więc szansa na spotkanie duża :)Będę czekać w Poniedziałek na listę, choć jestem już spakowana to chętnie przejrzę i może coś przeoczyłam. Widziałam na stronie szpitala Nowej Dęby taką listę w załączniku, ale nie wiem czy to ta :) To Wasz pierwszy dzidziuś bo nasz tak i strasznie się denerwuję. Dzisiaj rano zauważyłam, że brzuch tak nisko opadł, przestała męczyc ta okropna zgaga i pojawiła się lekka biegunka. Czy to zwiastuny porodu heh :)Miłego wekendu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załączam zdjecia listy, mam nadzieje że czytelne :) u nas też pierwszy dzidziuś :) to mieszkamy trochę dalej od Ciebie, bo na mokrzyszowie, ale maż pracuje w szpitalu, wiec często tam też bywam :)
    ja ogólnie mam brzuch dosyć nisko, wiec nei wiem jak bedzie wygladał jak jeszcze opadnie :)
    u Ciebie to już blisko rozwiazania :)
    mam nadzieję, ze przebiegnie szybko i szczęśliwie :)
    i czekam na relacje :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/849d7418eea3.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ba9c9950a3d.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/748bbd06ceee.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6ef1bb484d0.jpg

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie w ten upał dziewczęta? Ja to zaraz jajo zniose chyba takie mi gorąco :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ