X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Podcięcie jajowodów przy 3 cc
Odpowiedz

Podcięcie jajowodów przy 3 cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lee Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 9 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna ( bo ginekologiem jej nazwać nie mogę ) powiedziała mi że przy 3-ciej cc ma nastąpić "cicha procedura" podcięcia Jajowodów. Dodała że na zachodzie to już standard. Jakoś szczerze wierzyć mi się w to nie chcę że nie informuję się pacjentki o tym jakie zmiany wprowadza się do jej ciała i to bez jej zgody. Ja osobiscie jestem przerażona - owszem nie chcę mieć czwartego dzieciaczka ale myślałam bardziej o wkładcę niż takiej procedurze.Nawet jeżeli ma już nastąpić to chcę chociaż wiedzieć jak to ma później wyglądać z moim samopoczuciem, życiem seksualnym i z miesiączką. Jeżeli ktoś ma jakieś konkretne info bardzo proszę o pomoc :) z góry dziękuję!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2017, 15:40

    7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 10 września 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W PL podwiązanie / przecięcie jajowodów jest nielegalne i karalne. Wątpię by lekarz narażał swoją karierę.

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Lee Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 10 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to naraźiła albo jej to zwisa, bo jest endokrynologiem i zapycha dziurę, bo drugiego ginekologa brak na chwilę obecną. Ale dzięki za info, może przyniosę dyktafon następnym razem :P - najlepiej zmienić lekarza.

    7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ