X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Olej z Wiesiołka i Olejek Rycynowy
Odpowiedz

Olej z Wiesiołka i Olejek Rycynowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika K Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 9 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś stosuje wiesiołka przed Porodem ? Podobno zmiękcza szyjkę i poród jest nieco łatwiejszy a olejek rycynowy podobno przyspiesza poród czy któraś z Was słyszała czy to wszystko pic na wodę :-)

    qsky35f7cldvsfw7.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 10 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie czekam na mój wiesiołek, bo zamówiłam w aptece internetowej.. Słyszałam o tych teoriach, nie wiem czy to efekt placebo, czy działa, no ale zaszkodzić chyba nie powinno? :)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • dewa Autorytet
    Postów: 1089 2873

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam wiesiołka od 36 tc, na pewno nie zaszkodził, ale czy pomógł na szyjkę? Chyba nie. Litr oksytocyny w kroplówce za to pomógł :P

    qb3canlimmmj6sap.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ