X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Majtki poporodowe
Odpowiedz

Majtki poporodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupujecie majtki poporodowe?

  • nikafika Przyjaciółka
    Postów: 77 44

    Wysłany: 19 lutego 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam,chocisz położna w szkole rodzenia mowila , ze najlepiej kupić tanie bawełniane majtki na targu lub zabrac jakieś stare bawełniane niż kupować te jednorazowki.

    28whskjouhaur8dt.png

    lprk8ribnnhp0hqi.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po cesarce korzystałam z wielorazowych siateczkowych. Są bardzo wygodne, bo mają wysoki stan i nie drażnią rany, a przy tym można je szybko przeprać w rękach i po chwili są już gotowe do użytku ;)
    Odradzam te jednorazówki, bo słabo przepuszczają powietrze. Tanie bawełniane pewnie przy naturalnym porodzie by się sprawdziły, w przypadku cesarki miałyby zbyt nisko gumkę.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile sztuk do szpitala? JA co prawda jeszcze troszkę do porodu mam, ale już się zastanawiam powoli nad zawartością torby do szpitala ;)

  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychylam się do tego co napisała Leticia te wielorazowe są super i tyłek się nie poci!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też obawiam się, że te siateczkowe są zbyt sztuczne i będę śmierdzieć, lepić się do nich. Kupię jakieś babcine majtochy bawełniane z wyższym stanem, najwyżej pójdą na straty.

  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 21 lutego 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystałam z wielorazowych siateczkowych. Rewelacja. Wygodne, przewiewne, łatwo można przeprać i szybko schną.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam ze w niektórych szpitalach nie toleruja wawełnianych

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwie sztuki tych wielorazowych, prałam je w umywalce i nosiłam na zmianę. Starczyło :)
    Tylko one mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Normalnie mam tyłek w rozmiarze S, na wszelki wypadek kupiłam majciochy M i były ciasne, L byłyby lepsze. Zwróćcie na to uwagę, żeby się nie okazało, że w gacie się nie zmieścicie ;)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    słyszałam ze w niektórych szpitalach nie toleruja wawełnianych
    Hahaha! No ciekawe, chodzą i sprawdzają, jakie kto nosi gacie? Jak nie tolerują, to niech sobie noszą, jakie chcą, a kobiet się odpimpają.

  • coffee2 Ekspertka
    Postów: 178 66

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia wrote:
    Ja miałam dwie sztuki tych wielorazowych, prałam je w umywalce i nosiłam na zmianę. Starczyło :)
    Tylko one mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Normalnie mam tyłek w rozmiarze S, na wszelki wypadek kupiłam majciochy M i były ciasne, L byłyby lepsze. Zwróćcie na to uwagę, żeby się nie okazało, że w gacie się nie zmieścicie ;)
    Ja kupilam sobie M i L po 3 szt. bo masz racje, ze rozmiarowka nietypowa ;)

    ug37e6yd4s1y6vkl.png

    xnw4xzkrrmel5zdk.png

    maj 2015 - aniolek Irenka (pamietam o Tobie, na zawsze w moim sercu)
  • Syl89wia Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zapas tych siateczkowych, kilka par, aby nie musieć ich ciągle prać. Przydały się bardzo, używałam ich także po wyjściu ze szpitala, w domu. Gdy krwawienie się zmniejszyło i przypominało zwykłą miesiączkę, to wtedy dopiero wskoczyłam w normalne bawełniane majtasy ;-)

    Monia69 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72852.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielorazowe są super bo sama używałam ich również po operacji nogi. A w upał normalnie w nich chodzę :) bo tyłek się nie grzeje a majtki jednak są.
    Do porodu wybrałabym jednak jednorazówki. Bawełniane to nie to i jakoś tak niefajnie było mi patrzeć na moje normalne majtki zalane krwią, lądujące w koszu na śmieci.

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 7 marca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam 4 pary wielorazowych i 5 par jednorazowych. Chyba starczy??
    A co z podkładami? Ile podkładów szykujecie? I mam na myśli te duże podkłady na łózko i te podkłady mniejsze jak podpaski.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 7 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tych podpaskowych to mi zeszły chyba 3 paczki.
    Co do tych na łóżko, to nie przydały się dla mnie, a dla dziecka - jako podkład na przewijak. Miałam co prawda po cesarce bardzo silny krwotok, ale podkłady zapewnił szpital.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wielorazowe 2 szt. Łatwo je wyprać i wysuszyć. Potem jeszcze kilka dni w domu ich używałam. Podkładów zużyłam jedną paczkę, potem miałam podpaski poporodowe, takie mniejsze kilka paczek. A podkład na łóżko wystarczył jeden, resztę zużyłam do przewijania dziecka.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • Magdula Autorytet
    Postów: 846 299

    Wysłany: 13 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Kupiłam 4 pary wielorazowych i 5 par jednorazowych. Chyba starczy??
    A co z podkładami? Ile podkładów szykujecie? I mam na myśli te duże podkłady na łózko i te podkłady mniejsze jak podpaski.

    Podczas pobytu w szpitalu to tych na łóżko zużyłam tylko dwa a tych a'la podpaski chyba ze dwie paczki. Ale jeśli będziesz rodzić na Kopernika to wszystko dostaniesz na miejscu. Chociaż dla spokoju ducha można wziąć paczkę "podpasek", żeby mieć w razie W :)

    wd3wnub.png

    576fa95f1296f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ