X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Madurowicz Łódź
Odpowiedz

Madurowicz Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elegia Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 1 listopada 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Chetnie wyslucham opinii i wtazen dziewczyn,ktore w ostatnim czasie rodzily w Madruowiczu

    elegia
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 12 listopada 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciólka miała cesarke w Madruowiczu i jest mega zadowolona :) Poleca mi bardzo tam poród :p

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Millunia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 lutego 2017, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat, czy jest jakaś mamusia, która rodziła w Madurowiczu w ostatnim czasie? Nigdzie nie mogę znaleźć wyprawki którą mam zabrać ze sobą. Szykuje się na CC. Jak długo zostaje sie w szpitalu? Po ilu godzinach można wstać z łóżka? Po jakim czasie można pierwszy raz nakarmić Bobasa? I czy na sale pooperacyjną może wejść mąż?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ