X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Łubinowa 3 Katowice porody
Odpowiedz

Łubinowa 3 Katowice porody

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _natalia Nowa
    Postów: 4 21

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy są tu dziewczyny, które rodziły w tym szpitalu?
    Czy miałyście wykupioną salę o podwyższonym standardzie i położną?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie ten cennik przeraza, balabym sie ze mi rachunek wystawia. czy porod w wodzie jest tam zawsze odplatny?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja osobiscie ale moja siostra i dwie kolezanki tam rodzily w tym moja siostra i jedna kolezanka mialy cc a druga rodzila tam dwa razy sn. Zadna nie placila za porod w tej klinice, ale wszystkie chodzily tam do lekarzy, warunkiem bezplatnego porodu tam byly min. 2-3 wizyty u tamtejszego lekarza. Zadna nic dodatkowo nie wykupowala i za nic nie placila, wszystkie zadowolone. Ale musze dodac, ze one rodzily tam 2-6 lat temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 06:00

  • itania Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja rodziłam w tym szpitalu siedem lat temu. Teraz tez zamierzam. Nie wykupuje dodatkowych opcji. Cala ciąże prowadziłam u lekarza współpracującego z tym szpitalem, dostalam od niego skierowanie do porodu, nie musiałam miec wizyty u lekarza z Łubinowej. Wczoraj w dniu terminu miałam pierwsze ktg, do tego badanie na fotelu i ust, wszystko za darmo juz w ramach opieki okołoporodowej.

    16.09 dwa centymetry człowieka <3
    14.10 - usg prenatalne
    8.11 - 146g, SYNUŚ!!!
    28.04.2017- NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ NASZ OKRUSZEK <3
    l428zga.pngiri742v.png[/ur
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ