X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Klinika Eskulap Bielsko-Biała
Odpowiedz

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, widzę że nie pojawił się tutaj temat o klinice Eskulap w Bielsku-Białej, więc pozwolę sobie na założenie nowego wątku.
    Czy któraś tam rodziła lub ma zamiar? Jaki rodzaj porodu wybrałyście? Poszukuję opinii doświadczonych mam a nie tych znanych z opowieści typu: "siostry znajomej znajoma, miała córkę i tam rodziła" :P
    Konkretne opinie, spostrzeżenia, plusy, minusy, uwagi.

  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 29 września 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja co prawda nie rodziłam,ale będę przed tobą i się wybieram własnie tam,wiec dam znac co i jak,
    ale z chęcią poczytam opowiesci dziewczyn

    Kawa lubi tę wiadomość

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam już na inne forum, dziewczyny szczegółowo opisują co i jak ;)
    http://f.kafeteria.pl/temat/klinika-eskulap-bielsko-biala-p_3201579/720

  • Bielszczanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, rodziłam w Esculapie w 2006r. Poród SN w znieczuleniu, prowadziła lek. Skwira - Kapała. Ok. północy byłam w szpitalu o 5.05 urodziłam córę 3500. Oksytocynę podano mi za moja zgodą. Miałam krwotok poporodowy ale to nie ma nic wspólnego z prowadzeniem porodu. Po prostu taka komplikacja. Dostałam 3 jednostki krwi. Ogólnie duże zaangażowanie personelu, na sali porodowej byłam jedyna rodzącą. Towarzyszył mi mąż, anestezjolog, lekarka, położna. Ostatnia faza ok 1 godziny już bez znieczulenia. Na końcu ok 20 min parłam na leżąco - nie polecam. Teraz spodziewam się rozwiązania w marcu i nie dam się położyć :-) Rozważam poważnie Esculapa po raz drugi ale z uwagi na przebyty krwotok mam trochę obaw. Poza tym rodziłam szybko a za drugim razem mam nadzieje będzie jeszcze sprawniej więc nie wiem czy chcę płacić 2500. Na pierwszy poród zdecydowanie polecam Esculapa i tę lekarkę. ZZO to rewelacja, poza tym Esculap nie zwleka z CC jeśli akcja porodowa się przedłuża. A jak jest w państwowych szpitalach to wiemy i często to się źle kończy. Jak macie pytania chętnie odpowiem, choć minęło sporo czasu :-)

    Bielszczanka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ