X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzić w Warszawie? ;)
Odpowiedz

gdzie rodzić w Warszawie? ;)

Oceń ten wątek:
  • Moni__ka Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bardzo chcialam rodzic na Zelaznej...i (nie)stety rodzilam. Jak dla mnie przereklamowany szpital...warunki hotelowe, ale jak sie rodzi to jednak najwazniejsze jest doswiadczenie poloznych. Rodzilam naturalnie 13godz na sali porodowej...przez ten czas zmienily sie polozne...3polozne..po 7godzinach ogromnych meczarni wyblagalam znieczulenie...na poganie oxytocyny tez czekalam ponad 5godz...po 7 godz na sali porodowej polozna powiedziala ze nie ma postepu porodu i tak jakbym dopiero na porodowke wjechala....po 12godz laskawie pojawil sie lekarz....za chwile juz kilku lekarzy i szybka decyzja o cesarce bo dziecko bedzie mialo zamartwice. PLUS DLA ZELAZNEJ: szybki transfer z porodowki na ciecie, dobra opieka po cesarce, polozne na salach pomocne, usmiechniete,kompetentne.

    Moni__ka
  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kto rodził lub zamierza w szpitalu bielańskim? Jaka tam opieka?

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • Mili_Vanilli Ekspertka
    Postów: 153 295

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpkin wrote:
    Na KTG można chodzić do dowolnego szpitala czy lekarz jakoś kieruje?

    Co do mojej kwalifikacji do cc na Żelaznej, 29tc okazał się zbyt wczesnym do umówienia terminu. Następna wizyta w okolicach 33tc i wtedy mają mi wyznaczyć już termin.

    Zastanawiam się tylko, czy jeśli będę miała wyznaczony termin CC to znaczy, że mam gwarancje, że mnie przyjmą i nie będę odesłana? Bo w sumie może być tak, że będą mieli full i co wtedy z moją cc?

    MSWiA - na "gdzie rodzić" opinie bardzo super ale od osób, które tam rodziły w przeciągu ostatnich 3 miesięcy wiem, że jest koszmar. Problem ze znieczuleniem, problem z nacinaniem, problem z opieką poporodową i podczas porodu. CC z SN też problematyczne, bardzo się wzbraniają i męczą panie po 15-18h zanim zrobią cc. Jak dla mnie to mówi wszystko na "NIE".

    Hej,

    Ja też miałam planowe cc na Żelaznej. Też obawiałam się, że moga mnie odesłać, ale lekarka, która kwalifikowała mnie to cięcia powiedziała, że nie mam takiej możliwości. Najwyżej czekasz na cc, jak maja jakiś inncy pilny przypadek.

    Ja pojechałam na IP kilka dni przed wyznaczonym cięciem bo dostałam skurczy. Na IP akurat było pusto, okazało się , że mam już 3 cm rozwarcia. Siedziałam z godzinę pod ktg, kroplówkami itp. Już mieli mnie wieść na salę operacyjną, ale musiałam jeszcze poczekać bo musieli zrobić szybkie cięcie babce z porodówki, która rodziła 18 godz.

    Także nic się nie martw, na pewno Cie nie odeślą, jak już wszystko będziesz miała ustalone. Mnie kwalifikowała dr Jarczak, fajna kobietka :) I ona akurat miała dyżur jak pojechałam ze skurczami na IP :)


    km5s20mm65zq3gk8.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jarczak jest rewelacyjna :)

    Mili_Vanilli lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili_Vanilli wrote:

    Także nic się nie martw, na pewno Cie nie odeślą, jak już wszystko będziesz miała ustalone. Mnie kwalifikowała dr Jarczak, fajna kobietka :) I ona akurat miała dyżur jak pojechałam ze skurczami na IP :)

    WIELKIE dzięki za uspokojenie nerwów. :)
    W środę mam wizytę i liczę na to, że już na niej termin będę mieć ustalany.

  • olcia_2209 Ekspertka
    Postów: 244 368

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodziłam 20 lipca w praskim. Bardzo polecam! Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami zapraszam na priv.

    3jgxrjjg2vw3f7x7.png
  • roxi661 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia_2209 wrote:
    rodziłam 20 lipca w praskim. Bardzo polecam! Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami zapraszam na priv.
    Chetnie dowiem sie szczegolow!!!! Tylko gdzie tu ten priv heh :p

    roxi661
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxi, żeby do kogoś napisać, musisz dodać tą osobę do przyjaciółek. Klikasz na nick tej osoby i tam masz opcję dodania. :)

  • roxi661 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpkin wrote:
    Roxi, żeby do kogoś napisać, musisz dodać tą osobę do przyjaciółek. Klikasz na nick tej osoby i tam masz opcję dodania. :)
    Super dzieki za podpowiedz :)

    roxi661
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,a która rodziła w Orłowskiego? Gdzieś czytałam, że można wykupić miejsce w sali 1 lub 2osobowej,na str szpitala nie ma takiej informacji. Może macie jakieś świeże info?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudi wrote:
    Dziewczyny a kto rodził lub zamierza w szpitalu bielańskim? Jaka tam opieka?

    Ja bede rodzila w Bielanskim. Jak do niedzieli nie urodze to w poniedzialek mnie klada na wywolywanie.
    Dam znac po ;)

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    Ja bede rodzila w Bielanskim. Jak do niedzieli nie urodze to w poniedzialek mnie klada na wywolywanie.
    Dam znac po ;)

    Ja właśnie leżę na patologii :( Daj znać czy wszystko ok, jak podejście położnych i lekarzy.

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziłam 7.08 w Instytucie Matki i Dziecka :) polecam! Co prawda mialam "swoją" położną ale cały personel był superpomocny i życzliwy :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudi wrote:
    Ja właśnie leżę na patologii :( Daj znać czy wszystko ok, jak podejście położnych i lekarzy.

    hej Rudi, pewnie mnie tez na patologie jutro przyjma. dam znac jak juz bede :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudi wrote:
    Ja właśnie leżę na patologii :( Daj znać czy wszystko ok, jak podejście położnych i lekarzy.

    wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek, to jesli przyjmiesz napisze na priv jutro :)

  • malenka Koleżanka
    Postów: 50 27

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka nie zachwalała IMID :( Narzekała na personel. Kasza - napisz proszę co konkretnie Ci się tam podobało. A czy miałaś jakieś zastrzeżenia?

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno warunki nie są tak super hotelowe jak w Zofii :)
    Rodzilam w niedzielę, na izbie przyjęć było standardowo - ktg, badanie i deyzja że przyjmują na oddział. Wylądowałam na porodowce. Najpierw w sali 3 osobowej bo było tyle porodow tego dnia że tylko tam było miejsce. Zanim przyjechała wykupiona położna to zajmowała się mną taka co właśnie miała dyzur. Nie pamiętam jak się nazywala ale była sympatyczna, zartowala, zagadywala :) jak przyjechała moja polozna to przeniesli nas do pojedynczej sali. Porod z panią Edytą wspominam bardzo dobrze, czułam się komfortowo i ze jestem w dobrych rekach. Anestezjolog - sympatyczny. Lekarka która była przy parciu a później mnie szyła - normalna :)
    Jedyne co, to rzeczywiście jak lezalam na poporodowej to zalezy kto mial dyzur. Większość personelu była sympatyczna i pomocna ale ze dwie panie byly w pracy jakby za karę :(

    Polecam i jeśli miałabym rodzic drugi raz to nie zmienilabym wyboru.

    A co koleżance się dokladnie nie podobalo i kiedy rodzila? :)
    Pewnie kwestia na kogo się trafi... może mialam szczęście ;)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • bbasiek Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar rodzić na Inflanckiej. Chodzę tam do przychodni i póki co jestem zadowolona. Moja znajoma rodziła tam 2 razy i poleca szpital ze względu na świetną opiekę i pomoc położnych, dodatkowo kobiety odsyłane z innych szpitali ponoć przyjeżdżają na Inflancką. Szpital szczyci się tym, że nie odsyła żadnej kobiety :)

    bbasiek
    85999n738fffvmfc.png
  • Kasiowa Ekspertka
    Postów: 131 109

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam na Żelaznej 2 lata temu i faktycznie opieka jest super, miałam planowe cc ale termin umawiała mi moja dr która jest ordynatorem położnictwa wiec ona wszystko załatwiała. Położne bardzo pomocne, pomagały przystawiać dziecko, sprawdzały czy dobrze ssie ogólnie same plusy. Niestety chyba zawsze maja tam duże obłożenie i moga odsyłać. Chyba najlepiej mieć od początku lekarza który tam pracuje i nie ma problemu z miejscem.

    Pumpkin lubi tę wiadomość

    mhsvx1hpwrujc2kg.png

    mhsvi09kr9rlxlbj.png
  • janinka Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 1 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz prowadzący jest z Karowej, ale osobiście wolałabym rodzic na Żelaznej. Te opinie o Karowej mnie przerażają, nacięcie itp. Może ma ktoś jeszcze jakieś opinie o tym szpitalu?

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ