X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Szczecinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Szczecinie?

Oceń ten wątek:
  • monkaboom Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 30 września 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na 100% Pomorzany:) Wczoraj moja koleżanka tam urodziła, udało się siłami natury i wszystko jest ok:)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • Dorisss Przyjaciółka
    Postów: 71 90

    Wysłany: 8 października 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86, wszystko opisałam kilka stron wczesniej

    Mój Wielki Cud!!!
    Oliś, 06/2016 - 3710g, 56 cm - CC 38+4 tc
  • Nikam555 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 października 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    czy któraś z dziewczyn rodziła w Policach? czy szpital udostępnia listę rzeczy potrzebnych dla dziecka itp? rodzę w grudniu, dopiero mam zamiar wybrać się na zwiedzanie oddziału....:)

  • monkaboom Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 6 listopada 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie, już wczoraj minął mi termin, a tu cisza...ale jutro jedziemy na Pomorzany żeby mnie zbadali i powiedzieli co dalej. Jak będę po porodzie to opiszę wrażenia, tak szybko jak będę w stanie:)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • Marrad Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja rodziłam na Pomorzanach :) dostałam na szkole rodzenia rozpiskę co trzeba zabrać ale gdzieś ja posialam juz. Na pewno dla dziecka pieluszki, pajacyki, można coś wziąć do mycia dziecka (ja nie miałam wiec położna jakimś swoim specyfikiem umyła synka), chusteczki nawilżane. A dla siebie trzeba wziąć podkłady, majtki siateczkowe,środki czystości, ręcznik, ze 2 koszule, klapki, kubek, sztućce i to chyba tyle. Moja współlokatorka z sali miała jakieś kisielki (na korytarzu jest czajnik) :)

    Lena19938, Isia86, atagata lubią tę wiadomość

    hchy3e3k13hxdxra.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrad wrote:
    Hej! Ja rodziłam na Pomorzanach :) dostałam na szkole rodzenia rozpiskę co trzeba zabrać ale gdzieś ja posialam juz. Na pewno dla dziecka pieluszki, pajacyki, można coś wziąć do mycia dziecka (ja nie miałam wiec położna jakimś swoim specyfikiem umyła synka), chusteczki nawilżane. A dla siebie trzeba wziąć podkłady, majtki siateczkowe,środki czystości, ręcznik, ze 2 koszule, klapki, kubek, sztućce i to chyba tyle. Moja współlokatorka z sali miała jakieś kisielki (na korytarzu jest czajnik) :)

    Dzięki za info! Bardzo się przyda!!!

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • monkaboom Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Urodziłam synka siłami natury na Pomorzanach 9.11.2016 :) Dziewczyny, z całego serca polecam ten szpital!! Opieka pierwsza klasa, myślę, że udało mi się urodzić siłami natury tylko i wyłącznie dzięki profesjonalnemu i pomocnemu zespołowi lekarzy i położnych, którzy dołożyli wszelkich starań, żeby właśnie tak zakończył się mój poród!(trwał 12h) W życiu nie spodziewałam się, że sami zaproponują mi środki znieczulające, jak gaz, fentanyl, a w końcu znieczulenie zewnątrzoponowe. O nic sama nie musiałam prosić. Mój poród odbierała położna Gabrysia, której będę wdzięczna do końca życia, profesjonalna i przeserdeczna! Złego słowa nigdy nie powiem o porodówce na Pomorzanach!

    atagata, Lena19938, Isia86 lubią tę wiadomość

  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 21 listopada 2016, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. No ja przeterminowana i nadal się waham gdzie rodzić ;-) pozdrawiam!

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Leirion Autorytet
    Postów: 361 749

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jatez sie zastanawiam nad pomorzanami (Ew. Police). Jeszcze się tam nie wybierałam, bo do terminu daleko. Szkola rodzenia jest przy szpitalu?

    w57vhgqs6gy512r8.png

    p19uvfxmkm1szofn.png

  • monkaboom Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86, to czekamy na Twoje maleństwo, pochwal się jak będziesz po wszystkim! Powodzenia!:)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 22 listopada 2016, 03:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia no są niby przyspieszacze ale to nic nie daje. Zero skurczy, czopa nie widać tylko jakieś strzępki... Szyjka krótka ale niedojrzała... Mój lekarz pracuje w Policach. 27.11 mam się na indukcje zgłosić. Przecież to wieczność ;-)
    Ale powiedziałam sobie ze jeśli do tego czasu samo się zacznie to jadę na pomorzany bo mam bliżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 03:32

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Czy któraś z was wie, jak wygląda sytuacja w przypadku planowanej cesarki w Policach? Czy jest cos takiego jak jakas kwalifikacja do cesarki? Czy wystarczy skierowanie od lekarza prowadzącego?

  • Olek Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam mały problem. Miesiąc do terminu i wypadła mi przeprowadzka ze śląska do Szczecina :)
    Pomożecie podjąć decyzję, który szpital wybrać i jakiego lekarza polecacie? Każda rada na wagę złota :) Dwie znajome polecają Zdroje ale tu na forum wygrywają jednak Police, zgadza się? :) Sprawdzałam opinie i statystyki na "gdzie rodzić" i Zdroje mają bardzo duzo cesarek.. a ja chyba wolałabym w miarę możliwości urodzić naturalnie. Ne wiecie skąd taka duża liczba - prawie 60%?

    Pozdrawiam,
    lekko przerażona Ola :)

    oar8vfxmt69d14xv.pngKalendarz ciąży BellyBestFriend
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Olu!

    Jeżeli chodzi o lekarza to z pełnym przekonaniem mogę Ci polecić dr Pawła Brelika - przejmuje w klinice Vitrolive na Wojska Polskiego. A jeżeli chodzi o szpital, to zarówno Zdroje jak i Police mają dobre opinie. W Zdrojach podobno mają bardzo dużo pacjentek i zdarza im się odmówić przyjęcia i odesłać do innego szpitala (moja koleżanka tak miała). A o Policach gdzieś niedawno słyszałam, że mają zatrudnionego anestezjologa na oddziale i podobno jest większy dostęp do znieczulenia przy porodzie.
    A może przejedź sie do tych szpitali i łatwiej będzie ci podjąć decyzję?
    Pozdrawiam.

    Olek lubi tę wiadomość

  • Olek Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Elucha,

    Dzięki za odpowiedz. :) Na pewno wybiorę się do tych szpitali i to może jakoś pomoże w podjęciu decyzji.
    Mimo wszystko chyba bardziej skłaniam się ku Policach.

    Pozdrawiam serdecznie!

    oar8vfxmt69d14xv.pngKalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Police!!! Dr Aleksandra Majewska... Wspaniały lekarz. Ja rodziłam w Policach i przy pani doktor. Była moim lekarzem prowadzącym. Naprawdę polecam. Położne kochane i bardzo pomocne. Warunki bardzo dobre

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena19938 wrote:
    Police!!! Dr Aleksandra Majewska... Wspaniały lekarz. Ja rodziłam w Policach i przy pani doktor. Była moim lekarzem prowadzącym. Naprawdę polecam. Położne kochane i bardzo pomocne. Warunki bardzo dobre

    Lena19938 napisz proszę co trzeba zabrać dla maluszka w Policach.

  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elucha najlepiej mieć wszystko ale jeśli nie weźmiesz to położne mają. Na pewno rożek, body, śpioszki, kaftaniki, polspioszki. Przydadzą się czapeczki, skarpetki, rękawiczki niedrapki, ręcznik dla malucha. Weź jakąś maść do pupci, Linomag albo Bepanthen, jakiś balsam dla maluszków bo często rodzą się z łuszczącą się skórą. Zabierz rzeczy które szybko i wygodnie się ściąga z malucha. Warto wziąć pieluchy tetrowe w większej ilości ok 5 bo szybko się brudza. Weź na rozkrecanie laktacji laktator ale walcz o to żeby karmić piersią. Weź też kapturki na brodawki;-) Położne mają mm ale też służą pomocą w laktacji. Pomagają przystawiac itp.itd. Oczywiście pieluszki, chusteczki i właśnie coś żeby nawilzyc skórkę :-)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • 00Kamila91 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena19938 a jak wyglada sytuacja z salami lazienkami bo ja 2 razy bylam w tym szpitalu robic badania ale ze stresu nie dopytalam Pan z dyzurki.Ogolnie moje pierwsze wrazenie bylo ok ale chce sie jeszcze upewnic bo jeszcze mysle nad Pomorzanami.Ja jestem straszna panikara i potrzebuje zeby mnie ktos pokierwowal poswiecil uwage

    Lena19938 lubi tę wiadomość

  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila spokojnie pytaj o wszystko. Sale są jedno albo dwuosobowe z tego co wiem. Łazienka jest jedną na dwa pokoje otwierana z jednej i z drugiej strony. Na Pomorzanach jest chyba jedna osobno na cały oddział ale nie wiem dokładnie. W Policach jest pod tym względem lepiej. Jeśli chodzi o szpital to naprawdę nie ma się do czego doczepić. Zarówno na Pomorzanach jak i w Policach jesteśmy w najlepszych rękach. Jak rodzić to w szpitalu klinicznym. Potem po porodzie opieka pediatryczna też bardzo bardzo dobra!

    00Kamila91 lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ