X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Szczecinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Szczecinie?

Oceń ten wątek:
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaczęłam ostatnio się zastanawiać gdzie będę rodzić. Z tego co się orientuję to u nas wchodzą w grę:
    - Pomorzany,
    - Zdroje,
    - Police
    - prywatnie - centrum mamma.
    Może któraś z was chciałaby coś doradzić, podzielić się swoim doświadczeniem?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kasiarzynka o Pomorzanach nic nie słyszałam i osobiście nie znam nikogo kto tam rodził.
    Jeśli chodzi o Police i Zdroje to dużo pozytywnych opinii. Jednak Zdroje są bardzo oblegane i np. żona mojego brata cała noc po porodzie leżała na porodówce bo nie było miejsc na sali.

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info. Ja leżałam ostatnio (już w ciąży) z wyrostkiem na Pomorzanach i kadra super, ale szpital wyglądał jakby się miał posypać. Leżałam na innym oddziale i na położniczy trafiałam tylko na badania, więc sama nie mam żadnych doświadczeń.

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodziła tym razem w Policach. Jak będę po porodzie to postaram Ci się napisać moje wrażenia ;)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • littletwig Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja kolejny raz wybieram Police. Sale są dwu i jednoosobowe, położne pielęgniarki pomocne. Rodziłam 4 lata temu ale znajome i mój lekarz mówią ze że to nadal dobry wybór. Jednak w mieście większy tłok bo bliżej dla większości kobiet wpaść na Pomorzany niż jechać do Polic, a Zdroje to dodatkowo przez okoliczne miejscowości oblegane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 05:33

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    littletwig
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Dopiero teraz natknęłam się na ten wątek.
    Będę rodziła za miesiąc i w zasadzie zdecydowana jestem na poród w Policach, dlatego jeśli jesteście już "po" : ) to bardzo chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami.

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam termin za miesiąc jednak ja wybrałam Zdroje i mam nadzieję że się nie zawiodę.

    Dostałam listę co trzeba zabrać do szpitala.
    Cieszę się że dla dziecka wszystko zapewniają, ale jeśli ktoś chce to może zabrać swoje rzeczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 17:47

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel-84, czy listę potrzebnych rzeczy otrzymałaś ze szpitala? należy wcześniej skontaktować się ze szpitalem?

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listę załatwiła mi znajoma która pracuje tam jako salowa, dostała listę od położnej.

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie : ) Ja szukałam już na stronach www szpitali spisu takich niezbędnych rzeczy i nic nie znalazłam. Ale od czego jest internet :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powodzenia! Bo to już zbliża się wasza pora :) !

    asia656 lubi tę wiadomość

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Dziewczyny, powodzenia! Bo to już zbliża się wasza pora :) !
    dziękuje:)
    ja już próbuje małego wygnić. Okna umyłam, firanki poprane i powieszone, ciasto drożdżowe w piekarniku a maleństwo się nawet nie domyśla żeby kierować się w stronę światełka w tunelu

    Kasiarzynka, asia656 lubią tę wiadomość

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka, i ja dziękuję :) też już siedzę jak na szpilkach zastanawiając się kiedy TO nastąpi :) na razie jednak u mnie też żadnych oznak chęci wyjścia Maleństwa na świat :)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może tatusiów musicie zacząć molestować - to ponoć pomaga :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, też o tym słyszałam :)
    Z jednej strony chciałabym już mieć przy sobie Maleństwo, ale z drugiej będzie mi brakowało tych kopniaczków i turlania się Małego przez cały brzuch :) A jak u Ciebie Kasiarzynka? Maleństwo daje już Ci do wiwatu czy jeszcze w miarę spokojne?

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miarę spokojnie, choć ostatnio przez córę cierpię na bezsenność. W nocy jak się obudzę do toalety to potem tak kopie, że ciężko jest ponownie zasnąć. Ale poza tym to nie mam na co narzekać.

    Ależ Ci zazdroszczę, na dniach pewnie wielki dzień :) . A szykujesz się na poród SN czy CC?

    asia656 lubi tę wiadomość

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przyspieszenia porodu to ja wybrałam mycie okien, ale mały uparcie siedzi w brzuszku. Dzisiaj wizytuję zobaczymy co lekarz powie. Mam nadzieje że chociaż jakieś rozwarcie jest.

    Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązania

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka, zobaczysz jak Ci szybko zleci. Lada chwila i Ty będziesz wyczekiwać rozwiązania :) ja szykuję się na poród SN, mam nadzieję, że nic się nie pokomplikuje.
    W sumie przez całą ciążę byłam i jestem dość aktywna (długo pracowałam, ćwiczę, sprzątam :) ), więc chyba mój Mały już przyzwyczaił się do aktywności i raczej mycie okien go tak łatwo nie wygoni :)
    angel-84 daj znać co powiedział lekarz. Ja mam wizytę w piątek, chociaż podczas ostatniej powiedział, że mam 1 cm rozwarcia.

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog kazała mierzyć i kontrolować codziennie ciśnienie powyżej 140/90 mam jechać na IP. Po zbabianiu powiedziała że powoli coś tam się dzieje.
    A tak to wszystko dobrze, spadła mi waga 0,5 kg. Kolejna wizyta za tydzień jak dotrwam.

    Ale obserwując małego to widzę że uparciuch. Mycie okien wieszanie firan go nie wygoniło. A tak już bym chciała bym po wszystkim. Wolałabym żeby samo się zaczęło niż mieli by wywoływać

    Kasiarzynka, melbusia88 lubią tę wiadomość

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że dobre wieści u Ciebie. Będę trzymała kciuki, żeby coś się u Ciebie zaczęło dziać. Najgorsza ta niepewność i oczekiwanie :)
    U mnie dziś popołudniu zaczęły się bóle podbrzusza, jak na okres...Hmmm, zobaczymy :)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ