X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Lublinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Lublinie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    szykuję się do porodu w Lublinie. Który szpital warto wybrać? Może mogłybyście się podzielić swoimi doświadczeniami i wrażeniami?

  • natalia_fi Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowałaś gdzie rodzić? Ja mam termin na 1.04, miałam rodzić na Jaczewskiego, stamtąd mam lekarza, opinie o porodówce są średnie, ale stwierdziłam, że jak będzie ze mną mąż to dam radę wszędzie (chociaż chciałabym mieć poród aktywny, a tam podobno nie ma takiej możliwości) Natomiast wczoraj dowiedziałam się, że nadal obowiązuje zakaz odwiedzin w szpitalu (epidemia grypy, zakaz od 4.01), w związku z czym i porody rodzinne są zabronione. Więc teraz poważnie zastanawiam się czy nie jechać gdzie indziej, chyba, że zakaz zostanie zdjęty, tylko jeszcze nie orientowałam się jak sytuacja wygląda w innych szpitalach.

    natalia_fi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ