X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Krakowie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Krakowie?

Oceń ten wątek:
  • aneta.be Ekspertka
    Postów: 206 276

    Wysłany: 16 lutego 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luska wrote:
    Na 9 maja ;)


    o proszę :) ja na 17 maja i też wybieram się do Narutowicza, więc albo się spotkamy albo miniemy :) w każdym bądź razie zdawaj relacje jak coś :)

    w4sqyx8dsjd4ltms.png

    860ie6yd3fivfyk5.png
  • Puszka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!
    mój termin to 23.02 w Rydygierze - cięcie, może któraś z mam akurat w tym czasie również zawita na oddziale?
    nie chce pytać o doświadczenia dotyczące rodzenia w tym konkretnym szpitalu bo ile osób tyle opinii, ale gdyby znalazła się osoba, której przeprowadzono cc w znieczuleniu ogólnym, chętnie dowiem się jak wygląda cała opieka przed i po :)
    z góry dziękuje

  • Mikik_09 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Mam pytanie - czy któraś z Was planuje rodzić w szpitalu Rydygiera (2017) w Krakowie? Z góry dziękuję za opinie i ewentualnie informacje o położnej, jeśli ktoś decyduje się na opłacenie prywatnej:)

    Mikik_09
  • tanka Ekspertka
    Postów: 136 194

    Wysłany: 22 lutego 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    ja planuję poród w Rydygierze z początkiem kwietnia. Chcę równiez dopłacić za swoją położną. Juz ją nawet wybrałam, ale nie zdążyłam się jeszcze umówić, więc pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie wtedy nazbyt obłożona... Chętnie podzielę się opinią "po", jak również posłucham opinii już tam rodzących ;)

    starania od 2014 - ciężki czynnik męski
    07.2016 I IVF
    21.07.16 szczęśliwy transfer <3 <3 <3
    b4446b047f.png

  • Mikik_09 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tanka wrote:
    Cześć,
    ja planuję poród w Rydygierze z początkiem kwietnia. Chcę równiez dopłacić za swoją położną. Juz ją nawet wybrałam, ale nie zdążyłam się jeszcze umówić, więc pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie wtedy nazbyt obłożona... Chętnie podzielę się opinią "po", jak również posłucham opinii już tam rodzących ;)

    Tanka a tą położna masz z polecenia? Można prosić o nazwisko na priv? Będę wdzięczna też za informacje jak będziesz po spotkaniu- jakie wrażenia i ewentualnie jakie stawki obecnie są.

    Mikik_09
  • emajotka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Czy któraś z Was planuje rodzic w Żeromskim? Ja mam termin na 15 czerwca i poszukuję poleconej położnej, ktoś coś?

  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ktoś może się podzielić w miarę świeżą historią porodową z Kopernika? :)

    tb7382c324e9cpbx.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 5 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emajotka wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Czy któraś z Was planuje rodzic w Żeromskim? Ja mam termin na 15 czerwca i poszukuję poleconej położnej, ktoś coś?

    Ja tez mam termin na 15 tego czerwca, ale będę miała cesarkę wiec najprawdopodobniej tydzień wcześniej. No i tez planuje w Żeromskim. Nie wiem, czy w Żeromskim można opłacić położną, bo z tego co pamietam, to takie praktyki były tam niedozwolone i rodziło się przy tej położnej która była na zmianie, ale może coś się zmieniło. Zorientuj się.
    Pozdrawiam.

    atdci09ktbgklgiz.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 7 marca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) ja też planuję rodzić na Kopernika (jeszcze się nad Żeromskim ciągle waham), bo mam tam swoją gin, do tego cukrzycę ciążową i chyba będzie najlepiej, gdy tam urodzę. Chętnie przeczytam historie i te dobre i złe otym szpitalu :)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Magdula Autorytet
    Postów: 846 299

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pół roku temu rodziłam na Kopernika i z samego porodu byłam bardzo zadowolona. Gorzej z warunkami na salach poporodowych ale o tym już kiedyś pisałam :)

    marie_marie22 lubi tę wiadomość

    wd3wnub.png

    576fa95f1296f.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 11 marca 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdula wrote:
    Ja pół roku temu rodziłam na Kopernika i z samego porodu byłam bardzo zadowolona. Gorzej z warunkami na salach poporodowych ale o tym już kiedyś pisałam :)
    Czy mogę dopytać na privie?

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Dziewczyn, ktore chcialyby rodzic w Zeromskim -

    czy macie tam moze swojego lekarza? Mozecie kogos polecic? Wlasnie tez chyba na ten szpital sie zdecyduje i chcialabym chodzic wczesniej na wizyty do lekarza z tego szpitala,zeby czuc sie pewniej...

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • Magdula Autorytet
    Postów: 846 299

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Czy mogę dopytać na privie?
    Jasne, pisz śmiało.

    marie_marie22 lubi tę wiadomość

    wd3wnub.png

    576fa95f1296f.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam głupie pyranie do mam które miały cesarke na ujastku. Czy ha sali pooperacyjnej jest szansą ze ktoś mi poda telefon z torby? wiadomo ze rozmowy telefoniczne odpadają żeby innym nie przeszkadzać, ale będę spokojniesza jak mi maz wyśle SMS ze wszystko ok.

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • emajotka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingui wrote:
    Ja tez mam termin na 15 tego czerwca, ale będę miała cesarkę wiec najprawdopodobniej tydzień wcześniej. No i tez planuje w Żeromskim. Nie wiem, czy w Żeromskim można opłacić położną, bo z tego co pamietam, to takie praktyki były tam niedozwolone i rodziło się przy tej położnej która była na zmianie, ale może coś się zmieniło. Zorientuj się.
    Pozdrawiam.

    Faktycznie co do położnej to nie ma żadnej informacji na stronie szpitala, a np.na Ujastku jest więc pewnie nic w tej kwestii się nie zmieniło, ale jeszcze podjadę tam i dopytam więc jak coś się dowiem konkretnego to napiszę.
    Pozdrawiam :)

  • emajotka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Do Dziewczyn, ktore chcialyby rodzic w Zeromskim -

    czy macie tam moze swojego lekarza? Mozecie kogos polecic? Wlasnie tez chyba na ten szpital sie zdecyduje i chcialabym chodzic wczesniej na wizyty do lekarza z tego szpitala,zeby czuc sie pewniej...


    Pani ginekolog Katarzyna Moskała jest super ale terminy ma strasznie długie na pierwszą wizytę ok.2 miesiące, przynajmniej w MetraMed :/
    Jeszcze jest ginekolog Janusz Hejnar, ale nie znam osobiście może inne dziewczyny miały z nim styczność, plus Jego to że przyjmuje każdą pacjentkę.

  • Daria988 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 18 marca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Mam głupie pyranie do mam które miały cesarke na ujastku. Czy ha sali pooperacyjnej jest szansą ze ktoś mi poda telefon z torby? wiadomo ze rozmowy telefoniczne odpadają żeby innym nie przeszkadzać, ale będę spokojniesza jak mi maz wyśle SMS ze wszystko ok.


    Miałam cesarkę w sierpniu 2015 na Ujastku. Jeżeli nic się od tamtej pory nie zmieniło, a mam nadzieję że nie, bo za trzy tygodnie ponownie będę tam rodziła, to na sali pooperacyjnej będzie mógł Twój mąż być z Tobą. Poprzedni poród miałam zaplanowany na 4 sierpnia, córka postanowiła jednak przyjść na świat dzień wcześniej o godz. 20.13. Mimo późnej pory mąż spędził ze mną na sali pooperacyjnej ponad godzinę zanim został poproszony o pójście do domu. Został wpuszczony zaraz po tym jak przywieźli mnie na salę. Mógł iść na salę noworodków zrobić zdjęcia córy a później oboje w tym samym czasie wysyłaliśmy zdjęcia do wszystkich :) Oprócz mnie na sali były jeszcze dwie dziewczyny i żadnej nie przeszkadzało, że siedział i że rozmawialiśmy. Przecież każda z nas wie jakie to przeżycie urodzić dziecko :) Następnego dnia mężowie również byli wpuszczani na salę pooperacyjną i mogli być ile chcieli. Przede wszystkim przydali się do przeniesienia rzeczy jak już przenoszą na salę poporodową.

    Spirit lubi tę wiadomość

    Daria88
  • myszka 30 Autorytet
    Postów: 509 334

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a czy któraś z Was rodziła albo ma zamiar rodzić w narutowiczu? Byłabym wdzięczna za wszystkie opinie :)

    relgi09kd6xm2d0n.png
    f2wl3e5e5qc78nw6.pngklz99vvjfs70t8uz.png
  • Kira_ Ekspertka
    Postów: 160 182

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie jestem w stanie obecnie przebić się przez wszystkie komentarze, żeby wyłapać informacje, które są w stanie mnie usatysfakcjonować dlatego moje pytanie prawdopodobnie będzie powieleniem wielu innych pytań, które tutaj już padły :D

    Otóż, od kwietnia będę mieszkała w Krakowie. Nie mam zielonego pojęcia, który szpital, ginekolog, pediatra, itd. Moje pytania:

    1. Który szpital w Krakowie polecacie do porodu?
    2. W grę wchodzi także w moim przypadku Dom Narodzin. Czy korzystałyście z takich przyszpitalnych domów i który w Krakowie polecacie?
    3. Którego ginekologa polecacie? W grę wchodzą lekarze NFZ. Poszukuję ginekologa, który nie wciska na siłę leków, który podchodzi do pacjentów indywidualnie, a nie jak do kawałka mięsa. Poszukuję kogoś, kto zleca badania zanim wystawia recepty. Znacie taklie lekarza w Krakowie?
    4. Którego pediatrę polecacie? Zależy mi na przesunięciu szczepień obowiązkowych na ok. 6 miesiąc życia dziecka i na możliwości późniejszego szczepienia prywatnie lepszymi produktami, a nie koreańskimi, które narzucane są przez NFZ. Poszukuję pediatry, który zna i poleca także naturalne sposoby walki z niektórymi chorobami, a nie od razu faszeruje dziecko lekami.

    To chyba najważniejsze... Dziękuję bardzo, bardzo za odpowiedzi :D

    f2w3skjonuh3887q.png
  • Gabrysia84 Autorytet
    Postów: 284 366

    Wysłany: 23 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was wie czy w szpitalu Rydygiera był już remont porodówki?

    1usagu9rsccneye4.png[/ur
    n59yk6nl5mxiew0c.png
    f2wliei305fu0jmo.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ