X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić ?! Jelenia Góra pomocy !!!
Odpowiedz

Gdzie rodzić ?! Jelenia Góra pomocy !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 20 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest jakaś z Jeleniej góry ? Ja się przeprowadziłam do Jeleniej Góry z Łodzi miesiąc temu i jestem zielona jeśli chodzi o temat szpitala tutaj ... Chodzę w Jeleniej do doktor Małgorzaty Turkowskiej Regent . Ale ona nei przyjmuje w szpitalu i poleca poród w Kamiennej górze a bardzo odradza Jelenią ... Wspomnę że ja muszę miec CC ... Pomocy macie jakieś rady ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 12:00

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • Natka19901 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 25 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez całą ciążę chodzę do lekarza w JG, który pracuje w tamtejszym szpitalu. Tam tez bede rodziła. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Uspokaja mnie również fakt, że mam tam ,,swojego" lekarza. Termin mam na 15.11 także dam znać jak było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 12:56

    Sylvuszka lubi tę wiadomość

    Natka
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 25 października 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka19901 wrote:
    Ja przez całą ciążę chodzę do lekarza w JG, który pracuje w tamtejszym szpitalu. Tam tez bede rodziła. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Uspokaja mnie również fakt, że mam tam ,,swojego" lekarza. Termin mam na 15.11 także dam znać jak było :)


    Okej dzięki ;) a do jakiego lekarza chodzisz ?

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że nie za późno piszę. Poród przede mną za niecąłe 2 tyg. ale w ciąży leżałam zarówno w Kowarach jak i w JG. Słyszałam złe opinie o JG i zapierałam się rękoma i nogami, że chcę rodzić w Kowarach. Ale... Na początku ciąży trafiłam właśnie do Kowar (z krwawieniem) i 20h czekałam na USG. Lekarka nastraszyła mnie ciążą pozamaciczną itd. Tydzień temu byłam w JG, bo skoczyło mi ciśnienie. badania zrobiono mi w jakieś 15 min (czekałam, bo wcześniej była cesarka). Kilka razy dziennie ktg, mierzenie ciśnienia, lekarze bardzo przyjemni i położne również. i stwierdziłam, że chcę rodzić w jg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka19901 wrote:
    Ja przez całą ciążę chodzę do lekarza w JG, który pracuje w tamtejszym szpitalu. Tam tez bede rodziła. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego szpitala. Uspokaja mnie również fakt, że mam tam ,,swojego" lekarza. Termin mam na 15.11 także dam znać jak było :)
    Może razem wylądujemy, bo ja mam na 18.01 ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ