X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Clinica Medica Gdynia
Odpowiedz

Clinica Medica Gdynia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sunflower Przyjaciółka
    Postów: 118 207

    Wysłany: 6 marca 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam- przeglądałam forum i nigdzie nie znalazłam opinii na temat tej placówki. Bardzo chciałabym poznać opinie kobiet, które tam urodziły dziecko.


    (25.01-2016-beta hcg 28, 29.01-2016-beta hcg 402.6 2.02-2016- beta hcg 4519.0 :)5.02-2016- beta cg 14034 :)18.02-2016- beta hcg 44496.0 ????
    29.06.12 mój 1 cud <3
    16.09.2016 mój 2 cud <3
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w clinice medice w maju tego roku i planuje rodzić tam drugie dziecko jeżeli zdecydujemy się z mężem na drugą ciąże. Nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej, miałam cc ze względu na problemy neurologiczne, które dla niektórych lekarzy "nie były wystarczającym wskazaniem". No cóż dla mnie były, bo jeżeli istniał choćby cień groźby, że mój synek nie będzie miał mamy to dałabym się pociąć nawet milion razy choć przyjemne to nie jest :/ Opieka rewelacja, jedzenie obiady takie sobie (bo nie przyprawione), ale śniadania i kolacje super ;) Leżałam sama na sali drugie łóżko było do dyspozycji męża gdyby chciał zostać na noc. Lekarz i pielęgniarki rewelacja. Co mogę powiedzieć? Super super i jeszcze raz super.

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Alison Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja,
    Clinica Medica zamknęła juz oddział i nie przyjmuje porodów, czy ktoraś z Was wie gdzie w trojmiescie mozna rodzic prywatenie?

    Alison
  • AgaTrójmiasto30 Znajoma
    Postów: 24 3

    Wysłany: 23 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nigdzie

    AgaTrójmiasto30
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż dziwne, że Trójmiasto i nie ma prywatnej kliniki... Z tego co czytałam na innych forach to niektóre dziewczyny do Łodzi jeżdżą. Mi aż tak nie zależy tym bardziej, że rok temu rodziłam z Redłowie i byłam zadowolona. Teraz też tam się w takim wypadku wybieram tym bardziej, ze oddział jest po remoncie ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jeżeli uda mi się znów zajść w ciąże to czeka mnie wycieczka do łodzi... świetnie :/

    Rysiowa lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ